Predlzeny sex s kondomom

ricardo

tie kvapky su vyluckami prostaty,ciže spermie neobsahuju. obsahuju iba ked doslo k ejakulacii pred tym a "par"spermii ostalo w mocovej trubici,ciže pekne umyt a sup na to :)

Optimista_dozaista

kvapkami na zaciatku holku neoplodnis, lebo v mocovej trubici je iste male mnozstvo mocu,ktore spermie znici.

leerka

spermie sa nachadyaju iba v ejakuate alebo ak idete na druhe kolo a ty si ho neumyjes, tak mozes mat este nieco v mocovej trubici...takze tie kvapkz na zaciatku neobsahuju spermie

beae

Jony, nad tym som rozmyslala nespocetne velakrat aj ja! Ze ked sa s partnerom mazname, a on uz je zhavy, a potom sa dotkne svojho, hoci aj pri natahovany kondomu, ci na to nemoze nieco naniest (ja som predtym o takomto ani nerozmyslala, ale tu som si precitala uz take veci, ze si snad zacnem mysliet, ze otehotniem aj zo vzduchu). Kazdopadne by to musela byt VELMI VELMI OJEDINELA vec, a myslim, ze tie kvapocky (ktore mozu obsahovat spermie) idu von az tesne pred ejakulaciou. Ak sa napriklad maznate pred sexom a ty si zhavy, myslim, ze to je ina "vlhkost" aj u vas. Nemalo by to obsahovat nic, ale ja uz fakt neviem.

jony

Leerka diki trosku si ma upokojila,ale este mam jednu otazocku ze ked som este pred tym ako som si nasadil kondom neejakuloval a kvapky lasky sa dostali na koncek kondomu a ja som ho utrel ze ci to by nemohlo nieco sposobit, dakujem velmi pekne