Holiť, neholiť - čo na to váš lekár

Príspevok v téme: Holiť, neholiť - čo na to váš lekár
dana5

Pred pár rokmi som čakala v kabínke a nechtiac som si vypočula nepríjemnú reakciu pani lekárky na holením upravenú pacientku. To, že má takto nešťastne riešené kabínky, že pri trošku hlasnejšom rozprávaní môže byť váš problém vypočutý inou osobou je druhá vec. Šla som si vtedy len pre recept na HAK, ale dávam si odvtedy pozor, aby som na prehliadku šla aspoň s malým "bobrom". Inak tá lekárka je uznávaný odborník a na mňa bola vždy veľmi milá. Ako reagujú iný lekári na oholenú, mali ste s tým niekedy problém?

crazynka:)

gomez, tak si to len skrat pre zaciatok... Uvidis ako sa v "tom" budes citit a neskor vyskusaj nahladko ked budes chciet. Napriklad moj priatel si to minule skratil masinkou a ma to super. Je to na tebe.

jaja

no ved to ze nemam. ja len tak nekonstruktivne kritizujem. ale vazne skus a uvidis mozno to bude v pohode ja hovorim z vlastnej skusenosti a kazdy sme predsa iny no nie?

gomez

Janosik, aj vajká?

Jaja, ak máš iný nápad ako žiletku, tak daj sem. Ale ja tam mám dosť hustý porast a neviem si predstaviť depiláciu.

Hilfeeeeeeeeeeeee

jaja

nuz gomez kludne to doraz ziletkou ale potom na druhy den ked budes seniet pri ranajkach a hladat vhodnu polohu pre svojho ... aby to menej pichalo... no nechcem ta odhovarat skus a uvidis. resp. ucitis.

janosik

ja som sa minule (prvykrat) holil strojcekom na vlasy.
bohuzial, bol som moc zhavy, tak som si trochu zastrihol do ... :))

jaja

ja sa naozaj chcem oholit ale uz mi konecne niekto poradte ako na to ked ziletky strasne drazdia pokozku a treba ich pouzivat strasne casto vlastne furt!