Co je to za system v nasich obchodoch??

Príspevok v téme: Co je to za system v nasich obchodoch??
slecna.stazujuca

Ja to nikdy nepochopim...preco sa neda nejaky tovar ako oblecenie neda vratit hoci aj do 3 dni s tym, ze vam vratia peniaze?? Stalo sa mi toto: V sobotu rano som si kupila nohavice za 46 eur a boli mi ok, ale to som neratala s tym, ze mi pocas dna rastie brusko a uz si ich nebudem schopna obliect. Tak som teda dnes sla do butiku aj s nohavicami, boli na nich este nalepky, stitok, mala som aj listok, tasku a vesiak a predavacka, ze oni dokonca ani nezvyknu vymenit tovar, nie to este vratit peniaze. Horko tazko som ju presvedcila, aby zavolala sefovi, a ten "dovolil" aspon vymenu tovaru. Teraz mam v skrini 2 tricka po 25 a 23 eur, som doslova nasrata a chce sa mi revat od zlosti..viem, pomyslite si, co to tu riesim, ale ako to, ze napr. v Rakusku mozte aj po 2 tyzdnoch vratit tovar len tak, predavacka sa vam este podakuje, ze ste u nich vobec boli...ach jaj

whee_ee

minnie, veru:D:D...hruza:) a pritom fakt v inych statoch dobre že ta sami v kabinke este aj neprezliekaju, haha:D

minnie_mouse

whee_ee
:)))))) to presne poznam, a asi nebudeme same, obcas ked vidim tie tvare, tak sa radsej otocim, aby som tie predavacky nahodou nerusila...

slecna.stazujuca

Suhlasim s tebou...je to strasne:( cloveka to normalne odradi, ehm, uz do 2 obchodov kvoli tomuto nevkrocim.. sluzby 0 bodov...

kuki

to nechapem..naši zaostaly predajcovia..mali ti automaticky vratit peniaze..mala si urobit krik...do 3dni by ti penieaze mali vratit spat

whee_ee

lebo to je o ludoch a sme na slovensku..preto... tu niekedy ked pridem do obchodu, tak niektore predavacky cumia takym stylom, ze do riti, ideme mat robotu.