Zehlicka na vlasy

ich

som si dala ten loreal a spravila kucery a zatial su v pohode.mam to od obeda tak uvidim dokedy to vydrzi.
mozem odporucit je dobry ten sprej.

Karina

dik macka, uz som si to nasla a aj si to asi objednam... neplanujem sa zehlit nejako casto, takze mi to aj vydrzi dlhsie ten sprej :)

macka26

chi aj ghd sa da objednat cez ebay... aj s postovnym vidu v dobrych cenach... tu na slovensku predavaju ghd aj fake tak pozor na to

Karina

no ja som si od kupy zehlicky robila kucery len dvakrat - prvykrat som si dala tuzidlo, urobila a bolo to v pohode, len potom som si este dotacala dodatocne ofinu a to som uz mala zalakovane tie vlasy, tak sa mi to fajne pripalilo :) hodinu som to davala dolu zo zehlicky... a druhykrat som si robila na uplne cisto umyte vlasy, a aj ked som si ich potom zalakovala tak mi spadli po tych par hodinach... takze ten L'oreal som este neskusala, ani som ho nevidela nikde v drogerii, asi to budem musiet ist niekde lepsie pohladat alebo do kadernictva priamo... cize vlastnu skusenost nemam, ale ako vravim, mam to od kadernicky..:) neviem, ci je dobry informacny zdroj..

a ten Chi silk, to je az po uprave ci pred? ja som videla v DM aj Syoss heat protection, ak nezozeniem loreal tak idem skusit toto :)

ich

na ciste vlasy si dam iba got2b vyzehlim a nalakujem.
kazdym dnom cakam ten CHI silk ....(to si budem davat potom)ale nic ine lebo som nevedela ci mozem aj tuzidlo alebo ako.
myslis,ze sa to moze?lebo mne to asi dlho bez neho nevydrzi.len lak mi nestaci.

Karina

ich - pred zehlenim si davas nejaky styling? mne kucery vydrzali len par hodin len tak na ciste vlasy... kadernicka mi poradila, ze pred uparvou mam pouzit kludne tuzidlo - od tych kvalitnych znaciek by sa podla nej nemali pripalovat... ja som to sice este neskusala, ale chystam sa pri najblizsej prilezitosti.. plus predavaju styling specialne pod upravu zehlickou/kulmou - najlepsi je L'oreal heat protection ci ako sa to vola... to mas aj styling aj ochranu v jednom

ich

baby zehlicka je super ale mam problem,ze ked si urobim vlasy tak mi to vydrzi ani nie pol dna.
kde je problem?
co si mozem dat na vlasy aby mi to dlhsie vydrzalo?
dakujem