cervene hrdlo a vobec neboli

ricmondo

No ja mam cervene hrdlo pol roka..no odpadol som.chodil som po vysetreniach..az na MRI mi zistilo sa ze mam na malom modzgu loziska zapalove..a idem na lumbalku lebo mam predpoklad na sklerozu Multiplex.a hrdlo cervene stale je..

usiko.

no,

mavala som nieco podobne, alergologicka mi dala -predpisala guajakuran na roztiahnutie hrtanovych svalov a calcium sirup, kde jeden cely som musela vypit za 1,5 dna.....aj ked sa to zda odveci, tak pomohlo...skuste ale guajakuran je na predpis, pokial nemate znamu lekarnicku...

adrika1411

to isté mám aj ja už asi 6 mesiacov mám červené hrdlo, vybrala som už 5 antibiotik a nič...čo s tym???

fuk fuk

lauraaa, aj ja to mám, mám červené oblúky, niekedy pociťujem bolesť, z čoho to je? stále mám prekrvené hrdlo a niekedy aj uši / vyšetrenie ORL/

lauraaa

Je to chronický zapal hrdla, aj ja to mam a budem to mať do konca života :((, lebo čo je chronicke je nevyliečitelné.

sofia.sara

ahoj.ja to mam tiez a mam streptococa a tiez mi velmi antibiotika volako nezaberaju teraz je lepsie ze ma aspon neboli hrdlo ale casto byvam inak chora....