Ako dosiahnut orgazmus???

sedmikraska

To asi nema hranicu, kolko budes chciet, len ten dalsi nebyva az taky silny aje kratsi- teda u mna a mozno o trosku dlhsie trva pokedy pride

maťa

myslím si,že každá žena by mala najprv spoznať sama seba "zvnútra"...vraví sa že citlivých je len prvých 8cm pošvy...ja sa najskôr urobím,keď ležím na stole(na chrbte)a on stojí

daisy

Masturbovat som zacala od siestich, v skolke ma prichytila ucitelka, dodnes si na to spominam...Je to dlhorocna prax:) kazda zena si to robi inak, ja si triem klitoris celou dlanou a lezala som pri tom na bruchu, pred asi rokom som prisla na to, ze je super spravit si to pri lezani na chrbte, orgazmus je este vacsi, najprv som si myslela, ze to takto nedokazem, ale chce to cvik, teraz to robim len takto. Klitoridalne by si sa mala spravit urcite, kruz si klitorisom, tvoj chalan by to mohol vediet a spravit ta rukou on.

daisy

najlepsia je poloha na konicka, pri misionarovi si velmi otvorena, ale zalezi to od mnoho faktorov. Jazykom a fukou ta spravi? Sama seba s rukou spravim za 10 sekund. Masturbujes?