spadla z oblakov...a jej podobny

majuska_

ok dakujem ti lenka. ja si skusim nejak jedalnicek upravit s tym, ze chcem vylucit aspon na mesiac sladkosti (biely cukor konkretne). totiz ide o to, ze mam bolestive kramy a som pocula, ze ked vylucim tento cukor, tak bolesti zmiznu. tak chcela by som to ten mesiac skusit. a ked to vyjde, tak sa tak budem stravovat dalej. a ked nie, tak budem rada ze aspon schudnem :o)

lenk nizna 1

majuska_ no dietim snazim sa jest menej nie malo a nejest neskoro vecer kazdy den chodim 1 hodinu a cvicim brusaky...a ide to aj ked pomaly ale ide...
ak by si chcela blizsie info tak ti mozem napisat ako jem alebo co jem ale vobec niejem mucne vyrobky a sladke ...ovocie zelenina,maso syry...

majuska_

ja sa opat pokusim od dnes drzat delenu stravu, aby som opat trosku schudla (pribrala som na 80 - hruza, ale to preto, lebo som sa prejedla). takze dufam, ze pekne schudnem a budem dobrucka :o). 30. 5. idem na zabavu, ale tam si neobleciem saty, ale len nejaku zaujimavu bluzku a nohavice. takze dufam, ze sa mi brusko aspon trosickuuuuu splosti.

majuska_

lenka, ides pekne pomalicky s vahou dole ako som si vsimla a to je dobre. ale mozem sa ta opytat, co jes? ci si zmenila nejako stravovacie navyky alebo ci viac cvicis? lebo pamatam si, ze na zaciatku si jedla ako vrabcek...

sosidza

maria-ba,velmi dobra stranka,zaujimave clanky,dakujem :o) (ale uz som fakt jelen,ci jest 5 krat denne,ci len 3 krat,vsade preferuju inu variantu...asi fakt vyskusat,co sedi kazdemu osobne,lebo ja uz fakt neviem potom...)

maria-ba

Drzim palce.
Ked budes mat toho dost, nevzdaj to a pozbieraj vsetku motivaciu - napr. precitaj si motivacny clanok o chudnuti:
-odkaz odstránený-
Vela stastia a informuj ako to sa ti dari s postupom casu...

majuska_

sosidza :o), myslim, ze uveris tomu (na zaklade vlastnych skusenosti z ucenia), ked ti poviem, ze ked som sa ucila patopsychologiu (psycholu mam celkom rada), tak som sa ju ucila 8 HODIN asi s 3 malymi prestavkami (5-10 minutove). ma skoro porazilo. ak poznas knihu od Koncekovej: Patopsychologia, tak toto som sa ucila a bolo to fakt blbeeeeeee... ale napokon som rada, ze to uz viem :o). myslim, ze som napokon spravila skusku dobre - neviem no. ale chcela som toto povedat, ze ked som sa okolo 23:00 uz ucila poslednu kapitolu - Neurozy - tak ja neviem, ale zaiste to bolo v psychike (inak som zdrava), ale normalne som bola tak nervozna, stazilo sa mi nenormalne dychanie, rozbusilo srdiecko... to urcite z toho stresu, lebo skusku som mala hned na druhy den. normalne som tomu ani nemohla uverit, lebo sa mi to nikdy nestalo. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :o).

tu dietku som porusila davno, ale dnes sa snazim nabehnut na normalny system opat. pojdem sa pobicyklovat a hlavne pravidelnu stravu musim mat. pokusim sa uz dnes vylucit aj sladke aj vsetko take (cize cez vikend snad ziadna zmrzlinka, ale namiesto nej si mozno kupim dnes v kauflande kalerab na chrumanie :o) hihi). lebo predsa len, aj zmrzlina je sladka a vcera, kedze ten stres este nepominul, som si dala zmrzlinu poobede a tak mi zle prislo od zaludka ze som myslela, ze ju vyzvraciam. nenormalne. a teraz sa pojdem este ucit, lebo este 1 skuska a 2 zapocty + socialno psychologicky vycvik. inak neviem, ci si sa zmienila, ale co studujes? ak si sa zmienila a ja som zabudla, tak prepaaaaaaaaaaac.

tie foto zo svadby ti urcite poslem. inak mam novy mail, neviem ci som ti pisala. na ten stary mi chodili blbe spravy, o ktore som nemala zaujem. ak som ti ho nedala, tak tu je: sendekova.majka@gmail.com fuuuu nerada menim maily, ale ked mi zacnu chodit aj na tento hlupe spravy od neziadanych osob (mail si mozu zistit od kohokolvek), tak ho opat budem musiet zmenit. a to fakt neznasam.

fuuuuu rozpisala som sa, ale to od unavy ranajsej :o). ale ked som tu zmrzku spominala, neda mi nespomenut si na jednu vtipnu situaciu, na ktorej som sa uzasne pobavila aj vsetky kolegyne zo zmrzky:
prisli 2 stihle blondiny do zmrzliny (je to skutocnost, nie vymyslene) a rozhodovali sa, ze aku zmrzlinu si daju. jedna z nich povedala, ze ona drzi dietu a chudne (hoci bola stihlunka) a ze pocula, ze od ananasu sa chudne (cirou nahodou tam bola ananasova zmrzlina) a tak povedala, ze si da ananasovu zmrzlinu, lebo od nej sa chudne. tak kolegyne sa tak uzasne pobavili, ze waau... ako vies, ked do zmrzliny das dost cukru a smotany a neviem coho... nooo... tak sa asi nechudne :o) len od takej kyslej bez cukru :o)

sosidza

Ahoj Maji,juj nevadi,ti tisko v dobrom zavidim,ze ti skola a skusky pomaly koncia-mne skuskove zacina az o 4 a pol tyzdna,takze najvacsi zhon a ucenie len zacina-inak mozno studujeme nieco podobne,xixi aj ja mam pocity,ze uz mam vsetky choroby sveta,o ktorych sa ucim-hlavne ked som mala psychologiu :D-tam som sa vo vela veciach nasla,xixi-ja od pondelka koncim so sladkostami,myslim,ze to vela spravi,lebo nikdy som nepojedla tolko sladkosti a tak strasne mala sladke chute ako teraz,ale tiez som si povedala,ze nejdem hrotit to chudnutie,pekne pomalicky ale natrvalo :o)-z diet a nejedenia mam tie kilecka navyse,takze podstatu viem,tak sa to lahko bude odtranovat-tie kg,ked viem,co zle robim-verim si,ze budem uspesna,aspon v tomto-a ty tiez,tesim sa na fotky zo svadieb od teba uz teraz :),tak zatial sa maj pekne,ja pisnem papa