Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spadla z oblakov...a jej podobny

sosidza

este som zabudla-o dva tyzdne idem domov,tak potom dam info ohladom vahy a centimetrikov,do vtedy idem makat,nech sa tu potom nehanbim,papa

sosidza

Ahoj Majka,snad ti dobre dopadol ten zapocet.Dakujem za foto-urcite na jednu prilezitost si ponechaj ten uces,seklo ti to.A inak ak fakt mienis schudnut tych 10 kg,tak to si rovno nejaku prihlasku do modelingu zhanaj :o).Ja neviem,kde mi hlava stoji,moc ucenia,vecer sa snad donutim ist behat,no uvidime,ale nebolo by na skodu sa prevetrat trosku,drz sa papa

sosidza

super,budem rada-lucyik@azet.sk-moj mail.Jejda a ja ze ta caka v rodine len jedna svadba a to hned dve :),ak najdem foto,tak ti poslem aj ja,ako som mala ja na braskovej svadbe,dobre?

majka_

tak som tu :o) som myslela, ze nepridem, ale prisla som. takze k tym satam:

bola som v Sabinove v jednej malickej pozicovni. ceny tam su celkom dobre - 24 eur na spolocenske saty. saty tam boli nadherne, len musim schudnut. ked schudnem, budem fakt pekna v nich. uz som premyslala aj o ucese. mam dlhsie tmave huste rovne vlasy, ktore si chcem dat na sesternicinu svadbu vycesat na temeno hlavy (vysponkovat si iba) a kedze na tych satach, co sa mi zapacili bola taka pekna bordova ruza, tak premyslam, ze si dam ruzu aj do vlasov (zivu). bude to krasne. a na sestrinu svadbu by som si chcela dat vlasy vycesat do boku. ak chces, poslem ti foto z plesu ako som mala vlasy vycesane (tak si dam aj na sestrinu svadbu).

sosidza

juj super,ved ked kupis ,tak mozes odfotit a poslat foto,budem rada :).Tak to urcite budes vidiet vysledky,no ja student a kupila som maminke drahy darcek cez vik na okruhle vyrocie,tak na permanentku uz neostane asi,xixi sa smejem,ze aspon teraz pochudnem,ked nebude uz ani na jedlo (srandujem samozrejme :D )

majka_

ahoj sosidza, rozhodla som sa pre jeden hokus-pokus :o). ked neuvidim vysledky, hodim o zem s cvicenim. v stredu alebo stvrtok si kupim pernamentku do fitka a aj do plavarne. budem chodit cvicit 3x denne a aspon 1-2x na plavaren. sestra, ked chodila na bycikel, tak za 6 tyzdnov videla vysledky. tak skusim no. uz som si vyhliadla spolocenske saty. ale to ti napisem neskor. snad este dnes, lebo teraz sa ponahlam. ahoj :o)

sosidza

Ahoj majka,neviem ti poradit ohladom siat...a ohladom brigady,snad si platena aspon od trzby,ked sa tak namakas-tak nech len kupuju pekne ludkovia zmrzlinu.Mne dnes nie je dobre,som si dala kavu s mliekom a nejak mi nepadla,skusim ju na par dni vynechat,co to spravi...a inak dnes same zle spravy z domu,v takychto situaciach si clovek uvedomi,ze zravie,co mame je najpoctatnejsie...

majka_

ahoj sosidza, no uz mam po druhej sichte, pekne vyspinkana :o). robim v zmrzline a to, co sme tam vcera mali to bola cista psychiatria. vsade pocuvam o hospodarskej krize, ze ludia nemaju peniaze... atd. ale na zmrzku, ktora sa zdvihla u nas zo 7 na 9 sk ludia peniaze maju. no vcera ratam ze sme mali trzbu okolo 20 tisic minimalne (korun). ved niekolko krat brala veduci trzbu. salenota. kde je ta kriza :o)?

najblizsiu sichtu mam az buduci vikend, ta dajak to zvladnem :o). dost ma vcera boleli nohy, bo som stala v kuse das 4-5 hodin a k tomu som lietala z jednej strany zmrzky na druhu. takze je to blbe dost. no co uz. ale som rada, ze mam brigadu.

dnes som zatial jedla len toto:
R: celozrnna bageta s paradajkou, kecupom, salamkou a cibulkou
D: jogurt
obed a ten zvysok neviem este co budem mat. lebo idem prec teraz pozerat so sestrou svadobne saty.

inak viem ze to tu nepatri :o) hehe... ale neviete nahodou aj vy ostatne co tu chodite, ci sa daju v pozicovni spolocenskych siat saty aj kupit? hoci za vyssiu cenu nez je pozicka. lebo nechce sa mi lietat po obchodoch. fakt to nemam rada.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.