Čo s vami robi dlhodoby nedostatok sexu?

Príspevok v téme: Čo s vami robi dlhodoby nedostatok sexu?
Optimista_dozaista

Poznate to:skola, robota, blbosti a clovek nema cas sa stretnut s tym druhym a trochu si uzit. alebo dlhsie odlucenie, lebo jeden odisiel do zahranicia. Mna konkretne sem-tam uz poraza a v robote som bud vytocena, alebo nemam naladu sa usmievat, len aby som robila dobry dojem. Bez sexu nikdy vice, viem, ze som nebezpecna sebe aj pre svoje okolie, lebo mam sklon sa rychlo nasrat. ake stavy mate, ked nemate dlhsie sex?

Marpooo

Som bez sexu 3 roky pred tým som mal pol roka prvy sexualny vzťach a pred tým cely život nič neviem sa ovladať vyfajčim enormne vela marišky za den a stale som nervozny neviem z nikým komunikovať nemam na to ani náladu ked sa ku mne dokonca prihovori žena neviem jej normalne odpovedať mam záchvaty agresie samovražedné sklony som cele dni v pohode zrazu mi prepne ku ženam začnem byť arogantny hnusny a drzí nadavam im do kuriev a žiadam ich z očí do očí aby ma vyfajčili peniaze na kurvy nemam a v dnešnej dobe su všetky ženy kurvy čo jebu za love a za drogy čo som vo vinimočnych dnoch ked mi prepne im schopny tiež vykričať srdcom som dobrý človek uznavam dobro ale robim všade zlobu lebo sa proste cítim nešťastný neskvor to aj lutujem ked sa poriadne zhulim čo mi prečisti na chvilu myseľ jak prešiel rok aj pol bez sexu dbal som postupne pomaly menej a menej na hygienu v tejto dobe sa sprchujem raz dva krát do týždna len nech ma tu necitiť ovela častejšie menim oblečenie lebo fakt nechcem smrdieť lenivý som jak hovado zuby si neumyvam vobec naposledny pred preventivkov u zubarky pred pol rokom len kvoli tomu aby ju neprekotilo nechce sa mi do práce okrádam bežne ludí a využívam na to ich hluposť v poslednej dobe sa už nedokažem ani ovladať stava sa zo mna chorý sociopat. Preto odkazujem všetkym skurveným kurvám že ak vo svete vznikne 3 svetova vojna je to len preto že ste kurvy a nechcete svojej polovičke dopriať pravidelný sex a na niektorých chlapov čo sa nemali ani ako naučiť ako sa vypravať vobec zo ženov uplne seriete radšej jebete všetky za peniaze

Emteeec

Na sex je vždy čas. Ak máš aspon auto, alebo svoju izbu je kde. Ak nemas s kým, otvor google a hladaj. Pre mna existuje záchrana a tou sú priváty. Buď pojdem ja tam alebo si otvorím www.goldenportal.eu zavolám dievčatu ktoré sa mi páči a ešte v ten deň som vybavený :P

mon839

No ja som bez sexu už viac ako 4 roky ..lebo ma predtým znásilnili ..a sú to naozaj veľmi zmiešané pocity..

WikicaViktor

Tiež som bez sexu veľmi dlhú dobu až mi previera mozog a neviem sa už správať a zbláznim sa z toho a po pravde som bez kočky preto lebo tie ktoré som miloval si to nevážili a znovu to tak nechcem a nemam chuť vobec o to spoznavať nejake dievča čo ako prvé o mňa záujem nemá :/ kedysi som tak bez sebavedomia a chute do života nežil :(

chudera

Optimista_doz - píšeš o mne? :D Ja som z toho taktiež nervozna, zufala, pada mi sebavedomie a všetko sa sto strieda dokopy. Ale hlavne som nervna. My s priatelom spolu žijeme, nie je tomu ani rok a mám to raz za týžden a ešte aj v ten istý den ! Leze mi to už na mozog a neviem, ako túto situáciu riešiť. Bavili sme sa o tom milionkrát, ale neprišli sme k žiadnemu riešeniu. On povie, nech mu to nevystrkam a to je tak cele. Ale začínam sa obávať vlastných myšlienok. Nikdy som nemyslela na iných chlapov, ale TERAZ, ked proste si pripadám jak panna a moj chlap je evidentne frigidný, desím sa vlastných predstáv a radšej bez neho nechcem ísť nikam ani von, lebo keby si vypijem, skutočne za seba neručím. A to som takáto nikdy nebola, vždy som sa vedela ovladnuť. Ale ked si to uvedomujem teraz za triezva... To som na tom teda pekne zle

915137997

Caute vsetci .. uz vyse mesiaca mam cudnu naladu a snazim sa zistit cim to je ... doktor mi pred tym zistil chorobu ureaplazmu nemozme s priatelom spolu spavat cca 2-3 mesiace do toho mi prisli kvasinky uzivala som tabletky s doktor povedal ze sa mi to vrati kvoli ureaplazme na to som si prehodila o tyzden s HAK menstruaciu (vykyv hormonov).. toto sa stalo vsetko v jeden tyzden .... dostala som depkuasi, odpadavala som vracala som mam zmiesane pocity vsetkych nenavidim bojim sa samoty a tmy dolahli na mna vsetky problemy nezamestnanost, skusky, politicka situacia doma vo svete ... vytaca ma uplne vsetko telka, moj otec, moj priatel, zle pocasie, bordel, klienti, skola... bojim sa ze sa to medzi priatelom a mnou kazi .. dolieha to aj na neho mna vytaca lebo je cely bez seba bez sexu a ja som nervozna s nim a spolu si vravime ze to vydrzime... ten dlhy opis kvoli predstave ... myslite ze to cele moze byt spojene s tym ze sa nevieme dostatocne uvolnit ? Mam sportovat ? Lubim ho ale primitivne vysvetlene:\\\" je vo mne cudzi duabol a nechce ist prec ale intuitivne viem ze sa ho da zbavit..\\\". Stretol sa s niecim takym uz niekto?

mirka 23

jj, ešte stále. A to som vysadila v aprili minuleho roku a keby som nebrala tie doplnky, tak nemám ani tolko. Ti preto vravim, že mysli potom dopredu. Ja keď som brala HAK, tiež som nemala problem.

m-arianna

co? pes? heh
to vazne mas len raz za tri mesiace? no to je zaujimave, to sa telo este spamatava z hak?
no ja to nemam vobec.. beriem cerazette