Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo s vami robi dlhodoby nedostatok sexu?

Príspevok v téme: Čo s vami robi dlhodoby nedostatok sexu?
Optimista_dozaista

Poznate to:skola, robota, blbosti a clovek nema cas sa stretnut s tym druhym a trochu si uzit. alebo dlhsie odlucenie, lebo jeden odisiel do zahranicia. Mna konkretne sem-tam uz poraza a v robote som bud vytocena, alebo nemam naladu sa usmievat, len aby som robila dobry dojem. Bez sexu nikdy vice, viem, ze som nebezpecna sebe aj pre svoje okolie, lebo mam sklon sa rychlo nasrat. ake stavy mate, ked nemate dlhsie sex?

mirka 23

ešte uvidime s babom, keď pride tak pride, zatiaľ po ňom až tak netužim. Verim tomu, že keď bude správny čas, tak pride samo :) A aj tak ešte nie som v poriadku, cyklus mám pravidelný, ale raz za tri mesiace :D

m-arianna

heh dobree:o) a ty babo este neplanujes? ked si tak vysadila hak, ci to si vysadila zo zdravot.dovodov hlavne?
no to som si aj myslela,ze to ovplyvnuje hak. keby tak bolo nieco na ovplyvnenie tej sex.tuzby heh, hned by som to brala :-D
no na vyvolavacku som este nikdy nemusela ist, zatial..

mirka 23

No ešte prve menštruacie po vysadení mi chodili, ale neskôr to bolo horšie. A vyvolavačka fakt nič nerieši. Su to len ďalšie jednorazove hormony. Potom ak ti môžem poradiť, tak yam, pupalka a aj kvapky Gynex boli velmi dobre. Ale teraz nič neber, lebo tieto veci ovplyvňujú učinok HAK :)
Inak ja mám 24, tak to sme skoro rovnako staré :)
Jj, HAK je pohodlná.

m-arianna

tak to mas pravdu, asi by sme si mali zalozit vlastnu temu na nasu problematiku, je mozne,ze sa toto nebude pacit zakladatelke temy :o)
asi som velmi spohodlnela, ked si vlastne zivot bez hak neviem predstavit. ano je to pohodlne, uzijem tabletku a o nic sa nemusim starat.. len skoda,ze to tak skodi.
raz som vysadila hak, na jedne mesiac asi a menstruacia nie a nie prist. uz som mala dilemu,ze co ak :o)
no tak dietatko "planujem" tak az po 25tke.. a budem mat 23:o)

mirka 23

ostava merať bazalnu teplotu a počitať plodné a neplodné dni.
A ak budeš chcieť dieťa, tak vysaď HAK aspoň rok predtým, na dieťa to môže zle vplývať, nemusí byť zdravé a navyše aj ty sa musiš dať do poriadku.
Riadne sme odbočili od témy :D

mirka 23

teraz neberiem HAK a ani ju už nechcem, fakt po tých hormonalnych problemoch, čo som mala...
No a keď berieš HAK, tak ti to naopak odoberá chuť, resp. nemáš chuť na sex. Teraz je to fakt super.

m-arianna

no ja som taky stav nikdy nezazila :o) ale mohlo by to byt fajn. ja beriem hak uz treti rok, zatial vsetko ok.
takze teraz neberies ziadnu hak? len toto na upravenie cyklu?

mirka 23

ten vedľajší učinok je v podstate K, manžel sa teší, len ja mam niekedy stavy, že fakt by som pretiahla hocikoho a to nie je sranda....sa musim riadne ovladať :)

mirka 23

no nejak tak, akurat že HAk ti dodrbe cely cyklus po vysadeni a môže aj uškodiť, predsa je to chemia.
Ja to beriem, lebo som pred viac ako rokom vysadila HAK a mala som riadne problemy s cyklom, aj pol roka som nedostala menštruaciu a teraz je to už OK. A z tých hormonov som mala aj dosť škaredú pleť, teraz je to OK.
V podstate pomaha pri všetkych hormonalnych problemoch.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.