Potrebovala by som zhodiť 2-3 kg

Príspevok v téme: Potrebovala by som zhodiť 2-3 kg
lenka1205

ahojte....potrebovala by som zhodiť 2-3 kg myslíte že ak nebudem cvičiť lebo na to nie je čas...a iba upravím stravu...vylúčim sladké...po takej 5-6 nebudem jesť a budem piť vela čistej vody a 5krát denne....a min. 2-3 krát do týždna pojdem na 3 -4 km prechádzku že by som mohla schudnúť?alebo čo mám robiť??poradte prosím

lostraveller

AHOJTE, PREDAVAM LIPOXAL EXTREME 39 TBL ZA ZVYHODNENU CENU 12 EUR PLUS POSTOVNE(max.2Eura)Expiracna doba 2.10.2010 Dovod predaja: Schodla som z nich 6kg za 2 mesiace a som spokojna. Zvysne tabletky rada ponuknem dalej. KONTAKT: retrossali@hotmail.com DO SPRAVY NAPISTE ZAUJEMCA O LIPOXAL. Dakujem!

A NIE JE TO PODVOD ANI REKLAMA ANI DEALER!!!

lenka1205

wawawa ja viem ale vieš chodím do práce niekedy ked prídem domov som rada že som a nevládzem cvičiť.......nie je na to čas...
dufam že sa mi to podarí aj bez cvičenia bo ked som min. rok intenzívne cvičila zhrubli mi stehná ale necem ich mať hrubé

miro.83

Lenka da sa chudnut aj bez sportovania len treba upravit tu stravu a tiez treba obmedzit mastne jedla. Neriad sa tym po piatej ci siestej nejest je to blud. Lepsie urobis ak bude tvoje posledne jedlo 3 hodiny vzdialene od spanku. Ale sportovanie odporucam clovek sa potom lepsie citi a najmä to podpory spalovanie tukovych zasob.

wawawa

hlavné je aby si prijala menej kalórií, než ktoré si schopná odovzdať, takže tým že nebudeš cvičiť tomu asi velmi nepomožeš.. prechádzkami som si nie velmi istá