Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zápach z úst

LikeaPetrucci

Zdravím, moj kamarát mal rovnaký problém. Smrdelo mu z úst tak, že ste to cítili na 10 metrov :D .. potom kdesi čítal o ústnej vode MERIDOL Halitosis Safe Breath. Po pár týždňoch užívania bolo cítiť zmenu.
Tu ho kúpite o niečo lacnejšie : -odkaz odstránený-

MITI7

Milí priatelia! Ak si už neviete rady a trápi Vás tento problém, ochotne Vám pomôžem.Prosím, v prípade záujmu ma kontaktujte na mailovej adrese Miranda07azet.sk.Opíšem až popoludní - počas dňa som v práci:)

Nadys

Dušan, tak som si včera tiež kúpila ten ebook Ako na zápach z úst krok za krokom. Už to ide kúpiť cez ten objednávkový formulár aj zo Slovenska platobnou kartou. Čítala som to bez prestávky, šla som spať až neskoro v noci, je to naozaj nebušené. Ani som nemohla dospať a hneď dnes budem skúšať uvedené postupy, či to bude fungovať, tak sa asi pôjdem opiť. Dám vedieť, ako som dopadla.

Iiiii

Viete, ja mám jedného kamaráta. On je na tom vážne zle, čo sa týka financií. Mňa je.ne, ak ho nezachránim. Viete ako to je v dnešnej dobe bez financií a tak ďalej.
Dnes mi hovoril o tom, že sa mu snívalo s fujarou. Chcel odo mňa, aby som mu vyložil ten sen. Ja som mu povedal, že ja mu tú pravdu nechcem povedať. Nech mu to povie niekto iný. Naliehal a naliehal, tak som mu ten sen vysvetlil: ak sa človeku sníva s fujarou, tak čoskoro pôjde hore fujarou. Veľmi rýchlo to pochopil, aj keď je inak dosť nechápavý, nemá také IQ ako ja (však preto sme kamoši).

Iiiii

No, to f.cked neviem:-) Asi by som Vám mal odporúčať s.lož, ak máte príležitosť. Ale asi sa Vám stále nechce chodiť na (súkromnú) výstavu drobného vtáctva, tak si radšej čítate moje komentáre. Ja som sa už na to celé s.loženie kompletne vyprd.l. Už keď do pekla, tak na parádnom koni:-))) Ja som hrozne veľký puritán, inak. Aj keby mi anulovali manželstvo, aj tak by som to neakceptoval. Bolo to proste vedome, dobrovoľne a tak ďalej. Moje manželstvo sa jednoducho nedá ničím ospravedlniť, ani hlbokou ľútosťou. Nehovorím bolo aj fajn, ale akonáhle sme si povedali áno, to akoby sme sa stali úhlavnými nepriateľmi:-) To preto sa ženia muži v čiernych oblekoch:-)

Iiiii

Ja vás svojimi príspevkami chcem len trochu pobaviť. Zase mám problém zaspať. Ten spánok je u mňa hruza, des, ale to nie je podstatné.
Ja viem aká je situácia navôkol, preto som zareagoval, ako som zareagoval.
Neviem, čo by sa malo stať, aby sa to zlepšilo.
Asi je to všetko už len otázka peňazí a ničoho iného. Tu je zbytočné filozofovať na takú alebo hentakú tému...