Zápach z úst

RNG

Naprav si travenie(dostastok kyselin enzymov mikrovlaknin a probiotik) a pouzivaj ustne probiotika.
Ak mas infekciu v prinosnych dutinach co ide s hlienami aj do hrdla mandli a priedusiek, tak si ju vynic kvapkami roztoku citricidalu.

2122

Dobrý deň, mám strašný problém so zápachom z úst ... zistila som to pred nedávnom. čistím si pravidelne ústa, používam ústnu vodu, no nič nepomáha. Chcela by som sa opýtať či by ste mi nevedeli niečo poradiť, ako sa stravovať a podobne okrem návštevy doktora, pretože toho mám neschopného na riešenie takýchto alebo podobných problémov. Ďakujem :).

susienka

ahojte,
kazdy obcas mame zly dych. ale v 90% pripadoch sa pricina nachadza v ustnej dutine. sposobuju to bakterie, ktore sa nachadzaju na jazyku, tzv. povlak na jazyku. preto je dolezita skrabka na jazyk, medzizubne kefky, a dentalna nit. od oktobra ma vraj byt na trhu nova ustna voda proti zapachu z ust, treba sa na to opytat v lekarni, urcite vam poradia.
pekny den

KOSICANKA

AHOJTE S TIMTO MAM PROBLEM AJ JAA....trosku som citala a dostala s som sa k tomuto....
Zapach z ust je neprijemni nielen pre postihnuteho ale aj pre jeho okolie...hlavne pre okolie..
Predovsetkim musi lekar presne zistit odkia zapach pochadza..priciny mozu byt rozlicne...
ZLE ZUBY,VREDY V USTNEJ DUTINE,ZAPAL MANDLI,VILUCKY NOSNEJ SLIZNICE,SKAZENY ZALUDOK,ZAPCHA...
tu treba predovsetkim upravit travenie..
Pri vredoch kloktat teplim cajom z lipkavca..
pri zapale mandli cajom zo salvie..
occas pri zapachu z ust po,moze niekolko kvapiek borievkoveho oleja...dame do pohara vlaznej vody po duzkoch pijeme.....
Overena metoda aspon u mna zuvanim kvôprovich zrniecok natrhanich zo zahrady aj suche......
Prio poruche ustnej dutine pomoze kloktanie askvapkami myrtovey esencie zriedenim vlaznov vodov..DRZIM PRSTEKY....s timto sa predca tazko zije..Papa:))

enalisa

babika dakujem aj som tam pozerala to video no fuj ale ked ja si otvorim tie usta ale az tak daleko si nevidim,myslim ze to bude aj pricina toho pachu skusim to stale tlacit alebo zajdem na krcne skontrolovat ,mozem tam zajs len aby mi to pozrel lekar ci to tam mam?

enalisa

xx2
skusila som a naozaj stlacila som mandle skoro som sa povracala a fakt sa mi uvolnila zase ta biela hrudka a tieto capy sa z coho a ako casto vytvaraju???mam ist ku krcnemu?

xx2

enalisa ta biela hrudka moze byt z mandli vola sa to čapy. ten zapach moze pochadzat s nich.chod ku krcnemu nech sa ti na ne pozrie alebo si sama zatlac na mandle prstom a uvidis ci ti tie capy odtial pojdu.

babika.z.cukru

toto som o tom nasla:
Menej častými dôvodmi zápachu z úst sú žalúdočné ťažkosti, napríklad reflux, zápaly žalúdka, infekcia baktériou Helicobacter pylori – tie rieši gastroenterológ. Možnými vinníkmi sú aj poruchy obličkových, pečeňových funkcií a cukrovka, tu treba tiež liečiť základné ochorenie. Na cmúľanie mentolových cukríkov sa v prípade chronických problémov veľmi nespoliehajme, pretože efekt mentolu veľmi rýchlo vyprchá a ak tieto „pomôcky" obsahujú aj cukor, živnú pôdu pre „zápachoplodné" baktérie sme práve poorali. Zdravému človeku by trvalo páchnuť z úst nemalo. Veď nie nadarmo sa hovorí: V zdravom tele zdravý dych! A to vôbec nemá byť povzdych!

a dokonca som nasla aj otazku, ktora je podobna tej tvojej, na ktoru odpovedal sam poradca:) pozri:

Mam velky problem zo zapachom z ust. Zuby mam v poriadku a bola som aj na vysetreni zaludka. Myslim ze problem je na jazyku na ktorom sa mi zachytavaju necistoty. cistim si ho kefkou ale to nepomaha.pocula som nieco o riasach na jazyku.Mohol by to byt aj moj problem? Da sa to vyliecit? Prosim poradte mi co mam na to uzivat a ako to liecit. Zápach z úst je väčšinou spôsobený kvasnou dyspesiou v tráviacom ústrojenstve alebo onemocnením dutiny ústnej - plesne alebo zápaly. Môžem poradiť túto kombináciu, ktorá sa mi vo väčšine prípadov osvedčila. Užívajte LKVB6 v dávke 1 - 1 - 1 tabl. pred jedlom, Super acidophilus plus šesť miliárd v dávke 2 - 2 - 2 caps. nalačno a Alfalfa v dávke 1 - 1 - 1 tabl. pred jedlom. Tento postup praktikujte najmenej tri mesiace a potom mi prosím napíšte informáciu o vašom zdravotnom stave. Milan Peterka, zdrav. poradca