Zápach z úst

wawawa

hadicou do brucha? :/ znie nepríjemne... no a ak by sa zistilo že je to problém so žalúdkom. .....? nejaká liečba a koniec?

babika.z.cukru

enalisa, vobec sa nemusis hanbit:) lekari su od toho, aby nam s nasimi problemami pomohli, neboj sa, vobec to nie je trapne, urcite uz mali ovela neprijemnejsie situacie ako by bola ta tvoja. normalne za nim zajdi a povedz, ze mas podozrenie, ze mas nejaky problemy so zaludkom, nakolko ustnu hygienu mas 100% a aj tak citis, ze to nie je ok. bud ti potvrdi, ze tam je nejaky problem so zaludkom alebo ho vyluci, ale aspon sa pohnes v hladani priciny dalej:)

enalisa

chcela by som vediet ci ma niekto osobnu skusenost ze bol na vysetreni toho zaludka a ci bol on ozaj pricinou???
ked ja by som aj sa popyat na to vzsetrenie zaludka, ale citim sa trapne ked mam pred niekym povedat ze mi smrdi z ust :-)

angelinaa

juj no presne..je mi strašne nepríjemné ked aj hovorím blízko niekoho, čo si pomyslí, bose a ja nemám problém s trávením ani nič.. teda aspon nič ma nebolí, ani nie je žiadny problém :((

enalisa

ja mam ten isty problem,hygienu dodrzujem 100 % drhnem,cistim,srabem aj tri razy za den a po 1o minutach mam v ustach neprijemny pocit,niekedy ked si drhnem jazyk az ma napina a tak zozadu az tam, kde prehltam sa mi objavi taka biela hrudka,ktora smrdi.neviem aj by som chcela ist na vysetrenie toho zaludka,ale neviem co by mi zistili co je pricinou,lebo nemam vobec ziadne tazkosti ani zdravotne problemy,ale chcela by som sa nejako toho zbavit velmi mi to je neprijemne,niekedy zavidim ked vidim ako sa kolegyne rozpravaju bez ostupu,ja udrziavam pri rozhovore od kazdeho odstup a stale mam v ustach zuvacku