MILENKAA

Príspevok v téme: MILENKAA
nubirka

Tak sem sa vyspovedam :) a chcem aby tu pisali zeny ktore su popripade boli milenakmi :) Mala som 17 rokov ked som sa stala milenkou a to som este nevedela ze ten chlap ma tolko rokov zenu a dieta vyzeral tak na 25. Bol velky fesak a jedneho dna ma nedorozumenim oblial kavou bola som nastvata ale preslo ma to ked sme si k sebe sadli a zacali sme rozpravat potom sme sli spolu na diskoteku a tam bola prva pusa nikdy by som nepovedela ze by som bola taka naivna ako vtedy na druhy den som sa dozvedela ze kolko ma rokov ze ma zenu a dieta to ma z casti odradilo ale nedkozala som s tym skoncit. stretavali sme spolu skoro kazdy druhy den ale nespavali sme spolu stale citila som v nom vleku oporu a on sa tak odreagoval :) no potom sa to poamly prevalilo pretoze bol vyznamny clovek tak sa to dozvedeli neiktori ludia tak kym to utichlo sme sa prestali stertavat. Najhorsie na tom bolo to ze s jeho zenou som bola dobra kamaratka a ona nic netusila :( strasne ma to mrzelo mozno som v nej videla sokynu ale bola to JEHO zena milovala viac ako ja mala s nim dieta zila s nim . A ked prislo jeho dieta ku mne a rozpravalo mi o nom ako o dobrom ocovi ranilo ma to :) Toto vsetko sa odohralo v zaharnici a blizil sa cas mojho odchodu tri dni pred odchodom sme sa mali taku rozluckovu party . samozrejme nieco sme popili a zarzu sme sa ocitli von a bozkavali sme sa aislo to dalej a v tom tam vtrhla jeho zena ze ho hlada na ten JEJ pohlad nikdy nezabudnem nikdy :(( bol to hnusny pocit nikdy viac NEHCCEM BYT MILENKOU a tak sa to skoncilo iba jednou sms ze nech sa mi v zivote dari moozno ho uz v zivote neuvidim :)

zuzulik.

prečo nová téma !!! ???
veĎ je tu jedna teraz aktívna. prispej tam. tam si radíme, píšeme, spovedáme sa....