POtenie ruk

Príspevok v téme: POtenie ruk
selly

Ahojtee bliži sa leto.. a ja mam zase ten isty probleeem.. vždy mam spotene ruky je to neskutočnee trapne... ked ma za nu niekto chytii.. a ked som v autobuse hoci len minutu už mi tečie z ruk... prosím ak viete o niečom čo mi pomože... tak mi poradteee aby som sa nemusela hanbiť niekomu podať ruku ... dakujem

mefy

Tiez som mal tento neprijemny problem s potiacimi sa rukami a nohami. Ruky som mal spotene a studene a nohy taktiez. Najhorsie to bolo pri podavani ruk pri osobnom stretnuti. Tento problem som mal uz asi 6 rokov a myslel som si ze sa ho uz nezbavim, pretoze som skusil uz asi vsetko od zmeny jedalneho listka, cez vselijake maste, pripravky ale nic mi nezabralo. Mne velmi pomohol bylinny caj, ktory mi doniesla sestra so Svajciarska proti poteniu. Beriem ho uz treti mesiac a zatial musim zaklopat na drevo ale ruky aj nohy mam suche a teple. Pijem ho dvakrat denne jednu lyzicku tohto caju. Sestra mala problem ale len so studenymi rukami a jej tiez pomohol. Ak by mal niekto zaujem mohol by som ho objednat vo vacsom mnozsvte a zaslat pripadne na dobierku. Mozete mi napisat na: mefy@centrum.sk

fgf

a mas chlapca? ja(nie len preto, ale je to jednym z dovodov) som este dievca nemal. ale keby sa aj mojmu dievcatu potili ruky a chytili by sme sa za ruky, to by bolo tak milo nechutne :D

xxxxxxxxxx

Ahoj, mala som ten isty problem a uz rok mam pokoj, doslova mi stekalo z ruk, ked som pisala na papier v kanc. tak sa pod rukami rozmocil papier,hroza bolo mi to trapne,neprijemne,mala som z toho velky kompelex, ziadny driclor ani nijake pripravky kt.zamedzuju potenie nepomohli, pomohla operacia a teraz moze byt aj 40 stupnov a rucicky mam krasne suchucke....... Moj nazor, som iny clovek