Vytáča ma

Príspevok v téme: Vytáča ma
adamp

Prednášam na jednej vysokej škole. Asi pred rokom sa mi zapáčila jedna študentka. Ja jej tiež. Najprv sme sa na seba iba pozerali. Obaja sme vedeli, že sa priťahujeme. Na beaniách som bol trochu opitý, ako všetci...náhodou sa s nami (mnou a mojimi kamarátmi) dali do rečí študentky, medzi ktorými bola aj ona. Bola nádherná...strašne ma priťahovala. Nikdy predtým sa mi to nestalo. Ani neviem ako a o chvílu som sa s ňou rozprával. Prekecali sme celú noc. Potom to išlo veľmi rýchlo. Chodili sme spolu asi mesiac. Bol som v eufórii. Chcel som kvôli nej odísť zo školy. Lebo vzťah študentka - vyučujúci nie je veľmi vhodný. Mal som predtým viac priateliek, ale pri žiadnej som sa necítil ako pri nej. Potom ma s prepáčením poslala doprdele. Povedala mi, že to nezvláda, že to takto nechce. Doteraz ju učím. Stretávame sa a ona sa tvári akoby ma nepoznala. Začala ma zdraviť "dobrý" do ma úplne vytáča. Povedala, že chce aby som na ňu čo najskôr zabudol. Snažím sa tváriť, že mi je už ľahostajná...ale nie je.

olli

A mozno ze ta uz nelubi, alebo to bola len taka chvilkova zamilovanost z jej strany. Podla mna mlada zamilovana baba sa inak chova a kvoli laske dokaze obetovat kamaratky, dokonca aj skolu.

adamp

Dnes som sa s ňou rozprával, po prednáške. Dohodli sme sa, že sa cez víkend stretneme. Najprv o tom nechcela ani počuť, ale nakoniec som ju prehovoril s tým, že potom jej dám už pokoj. Myslím, že som pôsobil celkom v pohode...aj keď som bol úplne na mäkko. Čo sa týka tej spolužiačky tak neviem. Nemám tušenie ktorá by to mohla byť a či by ma kvôli nej nechala.

zuzana175

ja som raz citala podobnu knihu ako tvoj pripad...ona si to tiez nechcela priznat,ze ho lubi,aj ked ho velmi lubila,ale kvoli druhym si to zapierala a nechcela ani pomysliet,co by o nej hovorila spolocnost...je to krasne,aj ked pre teba asi nie.pripomenula som si ten krasny pribeh

jamka

nechcela som sice reagovat,lebo neviem co k tomu povedat,ale zaujala ma ta tvoja veta ze sa pacis jej spoluziacke..ludia vedia byt svine,mozno ta jej spoluziacka to o vas zistila a ziarlila,tak mozno v tom ma prsty aj to (?),mozno tej tvojej EX sa nejak vyhrazala,nikdy nevies coho su ludia schopni..porozpravaj sa s nou,drzim ti palce ;)

malickasom

no skus si ju nevsimat a pripadne trosku sa pousmievat na jej spoluziacky, tak vramci normy poflirtovat a uvidis :-) drzim palce...

wika

hej je to normalne.. no nic ine ti neostava.. cas to vyriesi, neboj... mne vzdy sa potvrdi ze vsetko zle je na nieco dobre... ale to samozrejmne zistis az neskor.. mozno najdes inu a bude to zena na cely zivot..

adamp

Možno to skúsim. Aj keď sa tak v podstate správam na hodinách. Aj keď neverím, že by sa ku mne vrátila aj tak stále podvedome dúfam. Ale to je asi normálne.