liga proti rakovine

RNG

geneticka porucha sama o sebe rakovinu nesposobi. Samozrejme geneticky mame rozne pochiody v tele, ktore mozu pravdepodobnost vznuku rakovin znizit alebo zvysit. Ale sami o sebe rakovinu nesposobia.
A spravnou stravou sa da predist rakovinam. Tam samozrejme zahrnujem aj rozne doplnky, najma aenzymaticke, lebo v nasej strave je zialbohu primalo enzymov(enzymi sa znicia zahriatim a casto boli uplne vyslachtene von z polnohospodarskych produktov, lebo mnohe enzymi maju palivu a inu neatraktivnu chut.Tiez podstatne znizuju trvanlivost produktov, takze su komercne neziaduce.

vevericka

mira..nepochopila si o com hovorim..ide o diagnostiku ktora zisti, ci vobec mas genticku poruchu, ktora sposobuje rakovinu, nie diagnostiku ktora zistuje ci sa ti niekde v tele vytvoril nador..a u nas prebieha vyskum ,ako by sa diagnostika geneticka dala zjednodusit, urychlit a hlavne, aby sa dala urobit za menej penazi..

- mira

Veverička, zistiť dispozíciu k nádoru sa dá takmer zadarmo podľa diagnostiky vonkajších znakov. Zelenkavé zafarbenie určitých konkrétnych miest na koži, prekyselenosť, premnoženie mikroorganizmov, zlé trávenie, dýchanie, vylučovanie, zmeny na koži v oku..... tých diagnostických znakov je spústa. Nie je potrebné predražené genetické vyšetrenie. Deťom na onkológii viac ako tábor pomôže zdravá nerafinovaná strava bez cukru, mlieka a mliečnych výrobkov, s dostatkom zeleniny a obilných zrn, strukovín ......
Ten tábor je len slabá náplasť, i keď proti nemu nemám nič.
Ženy po rak. prsníka detto. Väčšina by nemusela prísť o svoju časť tela, keby nejedávala sladkosti, mliečne výrobky, zákusky, čokoládky atď. To sa ale od vrcholných lekárskych kapacít nedozvie, pretože strava pre nich nie je dôležitá, akoby neexistovala. Vidia len svoju chémiu a operácie. Žeby tie prinášali zdravie?

vevericka

damian..pseudovyskoumov..no ak sa ti zda,ze zistit geneticku predispoziciu na raka, tak aby sa dalo predist vzniku nadoru a aby sa teda vobec nemusela pouzit chemoterapia, ze to je pseudovyskum prosim, v nasom labaku sa testuju sposoby liecby bez chemoterapie ale to ludom s tvojim jednostrannym nazorom asi tazko vysvetlim..

rng..na teba som nikdy neutocila..ak si to tak vzal, to ma mrzi..teba berem inak ako damiana,mimi ci kosu, su je prilis militatni na moj vkus a prilis sa vnucujuci, ty jediny si totiz vystupil z anonymity, ako si spomenul a nezachytila som u teba vyhlasenia stylom: rakovina je banalne ochorenie, ktore mi lezu na nervy, pretoze az take jednoduche to nie je, ako si tu poniektori myslia

RNG

nuz ja som tu daval plno rad z oblasto potravinovych doplnkov, tych istych rad sa sam drzim aj s mojou rodinou a rozhodne sa necitim nijak ohrozeny, prave naopak , konecne sa mi zdravie podstatne zlepsuje.To pri tom mam plnu poistku, takze by ma nestala navsteva lekarov dokopy nic!
Mamm velmi dobre dovody, preco sa im podla oznosti vyhybam, lebo mi vzdy predpisali lieky s hromadou skodlivych postrannych ucinkov, ktore dnes plne nahradzam doplnkami. A tak ako damian, ani ja som si to "nevycical z prsta" to by som si nijak netrufal ale rozhodol som sa pre jednotlive doplnky na zaklade citania sprav (lekarske periodika hlavne) kde tieto prostriedky boli uvedene, casto ako ovela ucinnejsie, ako chemicke lieciva.
A na roizdiel od inych prispievatelov, ja tu nie som anonym, lebo kto kupoval v mojich obchodoch si moze podla nazvu firmy(s.r.o. registrovana na Slovensku) najst v registri podnikov aj moje meno, aj adresu aj ine osobne udaje.
A komu sda z nejakych dovodov nepacia "moje" rady, tak nech sa drzi rad svojich doktorov a nie mojich. Vyber je na vas.

damian

Vevericka, stale sa bavime o vuskumoch a PSEUDOvyskumoch, kde su vysledky vopred ZNAME.

Realista a Lek, asi si nepocul o tom, ako MUDr Jurkovicovi zhorelo auto za to, ze sa priecil ortodoxnej onkologii. Ja nemozem za to, ze na Slovensku je lekarska komora a onkologia v rukach korporacii viac, ako to je na Zapade, kde je mnozstvo klinik, kde rakovinu a ine ochorenia liecia (Lek, napr. neliecia hustu krv Warfarinom - jedom na mysi).

Realista, realita je ina - to nie su moje rady. Ja ich necucam z prsta. Len namiesto toho, aby ludia chodili po drahych klinikach v zahranici, snazim sa pomoct tak, ze sa im snazim zabezpecit vsetko to, co sa da urobit doma. Robim to podla stanovenych a dlhodobo pouzivanych protokolov, nie podla farmaceuticky vyskumanych pseudoprotokolov.

Lek, tie moje "moje oleje" nezabijaju a nedevastuju imunitu. Tvoja toxicka chemia ano. Chces to hadam popriet?

Ak sa chcete bavit o teme inej ako LPR, nech sa paci, mozete tak urobit v teme o rakovine. Ja som toto napisal vsetko, co bolo potrebne na temu LPR.

vevericka

okrem toho aj na slovenku sa robi uspesny vyskum a prace Slovakov su citovane v zahranici a ich vysledky dalej vyuzivane..priklad : MN/CA IX protein..detekcia agresivnych nadorov..objav tohto genu a protein :Zavada, Pastorek, Pastorekova (mimochodom velmi mila zena)

vevericka

kosa..so zabednecom tvojho kalibru sa neda bavit a vysvetlovat mu, co znamena detekcia mutacii, ani co to vlatne mutacia je..ani co to je kit, kolko stoji a na co sa pouziva(aj ked tu je siroke spektrum)..

kosa

vevericka,
si pojedla sjalene huby?

sak my vieme za kolko sa predavaju rozne tie lacne veci...

inac v Holandsku ak chcu predat DRAHO stareho a choreho kona, tak ho namaluju farbou, a robia super prezentaciju.....hlupaci sa najdu.

co sa tyka MUTACIJI...
vsak vyjdi si na ulicu a tam mas stovky priamo tisice MUTANTOV....HEHE