Opuch tam dolu :(

kovadlinka

kvasinky sú biely hrudkovy vytok +palenie a svrbenie. ak je vytok zelenkasty je to bakteriálna infekcia.-treba preliečiť inak budu dôsledky horšie..a zelenkasty vytok nie su kvasinky, treba si niečo naštudovať a nie to davať neviem aké ,,dobré rady,,

meForMe

a ona pouziva tampony ze..no tak je vela zien ktorym sa to vracia stale,ale je vela veci ktorymi to mozes ovplyvnit.

suzen_

hrudkovity vytok zelenkasty su urcite kvasinky..taketo veci netreba zanedbavat pretoze to moze viest az k neplodnosti..treba zajst za lekarom a povedat co je vo veci..a kedy nastava tento problem..cize po pohlavnom styku..da ti lieky na preliecenie a uvid sa dalej ako s liecbou ci zaberie alebo nie..ale urcite by som to na tvojom mieste neodkladala..

ty si ty a kamoska je kamoska..ziadna zena neni rovnaka..kazda sme ina a aj ked sa niekedy moze zdat ze su rovnake problemy treba aj tak zajst k lekarovi pretoze to moze byt uplne odlisna choroba

suzinka

a da sa toho zbavit? lebo to nechcem mat stale...mojej kamoske sa kvasinky vracaju pravidelne po MS!! dufam, ze to nebudem mat tak aj ja lebo to je dost neprijemne!!

meForMe

to mas asi kvasinky..alebo nejaky iny zapal..aj ja to mavam po sexe..skoc s tym ku doktorovi,on ti na to da nieco..