o koľko rokov máte staršieho partnera? 5ročný rozdiel a viac

datelinka

vera, aby si neskoro nahodou nezistila, ze si nemala mladost. vies,v spolocnosti 17-rocnych je to ine, ako v spolocnosti styridsiatnikov. teraz ti to nechyba, ale mozno ked budes mat tridsat, tak by si to rada vymenila.
moja znama si vzala muza o 30 rokov starsieho. celu mladost trpela nejakym otcovskym syndromom. jej rodicia sa rozviedli ked bola dieta a toho otca si nahradzala prostrednictvom priatela, teraz uz manzela. jej manzel je starsi, ako jej mama.

vera:)

meggi no ja uz som sa vela krat pozerala na chalanov v mojom veku aale proste s nimi ked som tak necitim to co s nejakymi starsimi..jakoze su fajn a je s nimi zabava ale proste ma nepritahuju...

meggy10

vera skus sa popozerat na mladsich nehovorim ze mas pozerat na 17-rocnych ale aspon na 20,21. lebo ja by som takym ch...m radost neurobila.

vera:)

meggy10: no ja viem ze by hento mohol byt hlavny dovod ale niektorych tych chlapov poznam a povedzme ze su slusny maju rodiny aj manzelky ale rozpravaju sa so mnou, pocuvaju ma, beru moje nazory do uvahy pretoze myslim si ze som celkom chytra tak sa so mnou da celkom dobre porozpravat. a viem ze je tu hlavne ten dovod co si pisala ale co ked ja si nedokazem pomoct...

meggy10

vera vies aka je ta u nho zasada? ze si chcel iba zatrtkat. nieje nahodou zenaty? taky si hladaju mladucke sproste zabky co im roztiahnu nohy.

vera:)

caute ja mam tiez jeden problem aale o nieco vacsi pretoze mam 17 a uz som sa zaplietla s chlapom, ktory mal aj 40. rekord bol u mna asi 51 co sa mi muz pacil tak tie hranice su 40-51 ummna a fakt ze ma to trapi. pretoze nie zeby bol nezaujem z tej muzskej stranky ale jednoducho je to tazke aj s mojmi rodicmi a aj u neho z nejakych zasad a podobne a fakt ma to velmi stve preoze si asi nikdy nenajdem dlhodoby vztah ale stoji len ten maly flirt za to vzrusenie..a chalani v mojom veku no nie zeby neboli fajn ale su nezaujimavy PRE MNA a to aj niektori starsi aale taky styridsiatnik ten ktory uz nieco zazil to je teda ina kava..

monika18

Moj poklad je starsi odo mna o 7 rokov a ani zas sme nepocitovali rozdiely vekove ... on je taky sisi ako ja :) 22,29

lleilla

ja zas poznam parik,kde je muz starsi o 13 rokov,ked ona mala 50,on 63-z neho dedusko s chorobami, z nej potvora s frajermi...teraz su uz kludni obaja (ona ma 60,on 73)