o koľko rokov máte staršieho partnera? 5ročný rozdiel a viac

uznie

mala som 19. ked som chodila s 30-rocnym, na jednej strane to bolo fayn, mal vlastny byt, auto, prachy, chodili sme na diskoteky, kde nemusel nazerat do penazenky, ci si moze dovolit este jedno kolo:-)) Mal rozhlad, bol rozvazny, mal skusenosti, naucil ma toho vela o zivote. Mal svoje konicky, zaluby, predstavy, vedel co chce od zivota. A to mi zacalo na nom vadit. Jeho plany som nijak mevedela zmenit, aby sa aspon trocha priblizili aj mojej predstave.
Podla mna je fayn ked su partneri priblizne rovnakeho veku, max. 5 rocny rozdiel

ella44

Ja som mala vztah s o 9 rokov starsim partnerom, ked som mala 19, bolo to krasne obdobie, ale zoberie Ti to Tvoju krasnu detsku naivitu a viac, on je skusenejsi, ma za sebou viac vztahov a pre Teba to bude mozno prvy vaznejsi, preto si osobne myslim, ze to nie je spravny krok... dobre si to premysli, ten vztah aj ked Ti vela da, ovela viac Ti toho zobernie, ale uz Ty sama si musis premysliet, co je Tvojou priorivou v zivote... najkrajsie su prve vztahy so seberovnym chalanom... :)

alz-bee

Ked som mala 17 a pol, tak som si nasla 22 rocneho priatela...boli sme spolu rok a pol a rozisli sme sa (ale nie kvoli vekovemu rozdielu)...teraz, ked mam ja 20 a on 25, tak sme sa k sebe opat vratili a je to uz o niecom uplne inom. Sme si po psychickej stranke blizsi...na jednej vlnovej dlzke. Uz aj tie nazory na zivot mame podobnejsie, nez ked som mala tych 17.

lonely.rider

ale na druhej strane, tu ani tak nejde o to co si my o tom myslime alebo niekto iny. tu ide o to, co si vy o tom myslite. ak jemu nevadi tvoj nizky vek, ak si rozumiete....zariadte sa podla seba.

asitak

apoula ty asi mas 17 ze si sa chytila toho ze mate rozum :-) no neviem... ja som zena a 17tky este nevedia co chcu aj starsie...este nastky no... len sy myslite ze viete ale casom uvidite ako ste sa zmenili v premyslani... a co sa vztahu tyka...mala som s takym rozdielom a nevydrzalo to dlho ono tie roky su tam citit ako pohlad na zivot na manzelstvo na deti... ty sa pak zobudist 25ke ze je pre teba uz pristary...:-)

lonely.rider

som chlap, mam 21 a predstava, ze by som chodil so 17-tkou mi pride dost divna. suhlasim s prispevkom od fck. jednoducho si to neviem ani len predstavit. ale netvrdim, ze sa mi to nemoze stat. vynimka potvrdzuje pravidlo.

apoula

by si sa čudoval aj niektoré 17-ky sú viac na úrovni ako 25ky, myslím tym rozumovo.
a poprosím , píšte aj kolko máte vy rokov.