Sacharidove vlny - zena, 60kg

Gima

V Tescu predavaju vedla mliecnych vyrobkov umelohmotne flasticky s napisom Protein vanila. Su urcene na chudnutie " Low fat" znižuju tuk. Ma bledomodry vrchnacik a žltobiely obal.

zutis

pre slecna.anonym
ahoj,prosim ta, vies mi poradit ak sa pocitaju cukry, tuky a bielkoviny?
Ja sa v tom vobec nevyznam...dakujem

amresy

@slecna.anonyn dobrý deň mám podobný jedálniček ako slečna a mam \"vlčí hlad\" poslednej dobe aj často chuť na sladké ,a chcem sa vás opýtať ak cvičím okolo 5-6 hod večer aj tak by som mala dodržiavať taký jedálniček ako ste písali vyššie tinusske ? Dakujem (cvicim michael jillina 30day shred)

swatch

Skor som chcel vediet ako sa vypocitava strop, lebo nejake jedalnicky mam ale nikde nie uvedene ako vypocitali max. den

A podla vas je efektivnejsia vlna 7 dnova ale mozno 4 dnova? 7 dnova sa mi zda trochu roztahana

PS:0.7 kg pekny vysledok, zlaty stred

slecna.anonymna

swatch,
ja som napisala len orientacne hodnoty pre holky,islo o to odpovedat na otazku,preco niesu vlny dobre pre bezne chudnuce dievcata.

A ja to robim tak,ze zaradim max 1 tyzdnovu vlnu do mesiaca.Inak chudnem pri urcitom znizenom mnozstve sacharidov.

miro.83

Okrem toho poviem priklad ak si v objemovkach davaj priblizne 700g sacharidov denne tak je dobre zacat vlnit nasledovne prvy den zacni z 350g az do 700g a postupne kazdym tyzdnom znizuj na sacharidoch. To len preto, ze ked davas take vysoke mnozstvo sacharidov a zrazu das 50g tak ti telo za to nepodakuje a taky skos si vyziada velku stratu svalovej hmoty a spomaly ti metabolizmus.