Otázka, natikoncepsia novynnete

leerka

no ved ja ta chapem, ja som zase len chcela napisat, ze to nezalezi od ceny tabletiek a takisto ani od vysky hormonov...

severanka

leerka: ja ťa chápem, veď veľa žien potrebuje práve 20tku, ale som len chcela uviesť veci na pravú mieru, aby aj NIEKTO vedel, že u nás vysokohormonála HAK nie je...vysokohormonálne boli kedysi a tie mali 50 až 150mg estrogénu na deň. Si to porovnaj s dnešnými 20tkami a 30tkami

leerka

moze bzt, ale mne sedi iba 20tka.... to je jedno, jednoducho ide o to, ze potrebujem mat znizenu davku jedneho hormonu....

severanka

niekto: výskyt nežiadúcich účinkov ako napr. nechuť k sexu vôbec neznižuje množstvo hormńu ale typ gestagénu v tabletke... ty to vôbec nemáš naštudované, tak o čo sa tu pokúšaš? radíš tu dievčatám, ale nevieš ani o čom je reč, dávaš zlé informácie, veď ssa už spamätaj prosím ťa

leerka

severanka ja som nenapisala, ze som brala vysokohormonalnu hak, ale ze ta drahsia ktoru mi predpisal mala viacej hormonov ako ta, co mam teraz...a preto mi nesadla...lebo mne sedi nizkohormonalna... ta predtym bola 30tka a teraz mam 20tku...

severanka

niekto: strašne sa mi na tebe lúbi tá tvoja neinformovanosť ale zároveň totálna chuť radiť druhým
Trt makový majú drahšie HAK menej hormńov... cena HAK sa neodvíja od množstva horónu, ja som ti to tu už raz vysvetľovala, čo keby si si naštudoval niečo a potom tu drýstal ? dávaš druhým zavádzajúce informacie a to ma neskutočne vytáča