da sa zmensit sval?

Príspevok v téme: da sa zmensit sval?
susulka

potrebujem radu neakeho fakt ze odbornika.... mam strasne velke lytka na moj vek vahu vysku... obvod 38 cm tak si to viete asi predstavit... ale nemam tam tuk ale skor sval, pretoze ked napnem lytkovy sval je to tvrde a mam na nom minimum tuku... prosim poradte mi... :( stale sportujem lebo ma to bavi mam to neako obmedzit alebo co? :( je to hrozne ked sa na ne kuknem... ani sukna pomaly ani tristvrtaky a pritom mam celkom v pohode postavu az na nohy :((( dakujem za vsetky rady ....

leila

ahojte baby, chcem sa spytat na tie korcule in-line. Chcem sa teraz na nich anucit jazdit, lebo zevraj maju dobre ucinky na stehna a zadok. Viem ze mam 21 rokov uz, ale tak snad sa to naucim. Myslite ze je to pravda s tymi nohami?

susulka

no presne tak ked nemame pekne nohy naco pekne topanky :)) ale nie... baby bojujme ... no i ked ja sa asi budem musiet s mojim lytkami vyrovnat... :(

lilyyy

sice to je tiez pravda,ze som vysoka...ale vy si mozte dat vysoke topanky a ste krasne,ale ja ako zirafa ci mužatka...a vlastne je nam to na nic,ked do tych peknych topanok nemame pekne nohy :D :(

susulka

no ja korculujem a vzdat sa toho bude asi fakt dost tazke... pretoze korculovani sa formuju boky a proste ja ich mam uplne perfektne z toho ... ziadny tuk na bokoch nic baby sa len kukaju... ale ako tie nohy to stoji za vsetko boze... ale ty mas aspon vyhodu ze si taka vysoka... ale co my malicke...:(

lilyyy

caute.pridavam sa k vam,lebo aj ja nenavidim svoje lytka.su fakt otrasne.mam vysku 174 cm, a vyzeram celkom dobre,len tie nohy no..smeju sa mi,ze v kratkych gatiach vyzeram ako futbalista..a dobra rada-nekorculujte,lebo ja uz od piatich rokov korculujem azda kazdy den a podla mna z toho mam take nohy!

zuky

ja neviem jaji :))) ....ale to moje je urcite velke:o(... aj ked som ho si ich uz zostihlila s orbitrekom:-).
Mozno ho mas krasne vytvarovane a teda ani nevyzerza tucne:-)