da sa zmensit sval?

Príspevok v téme: da sa zmensit sval?
susulka

potrebujem radu neakeho fakt ze odbornika.... mam strasne velke lytka na moj vek vahu vysku... obvod 38 cm tak si to viete asi predstavit... ale nemam tam tuk ale skor sval, pretoze ked napnem lytkovy sval je to tvrde a mam na nom minimum tuku... prosim poradte mi... :( stale sportujem lebo ma to bavi mam to neako obmedzit alebo co? :( je to hrozne ked sa na ne kuknem... ani sukna pomaly ani tristvrtaky a pritom mam celkom v pohode postavu az na nohy :((( dakujem za vsetky rady ....

susulka

no ja robim pomerne vsetko co sa len naskitne fotbal korcule volejbal florbal obcas beham no teraz ked je tak krasne korcule su samozrejmost... myslite si ze ked ich budem cvicit tak mi to neako pomoze?? :(((

slecna.anonymna

susulka,
da sa litka treba "pretrenovat",naj su formovacie cviky aspon 4x tyzdenne,seriami dajme tomu po cca 5-7x50 opakovani s lahkymi vahami.Cize ja neradim obmedzit,ale pretrenovat :-D

mmenoir

blbost!!

napis ake sporty robis. ak by si to trochu obmedzila, resp. tie cinnosti ktore posilnuju lytkove svalstvo, tvoj sval nebude vyzerat tak "mohutne".