Spomienky...

Príspevok v téme: Spomienky...
spomienka

Ahoj. Dúfam, že ma za môj príspevok nebude nik odsudzovať. Viem, že sú aj iné problémy - oveľa, oveľa naliehavejšie a že niekedy možno človek z rozkoše nevie, čo so sebou. Som už takmer dva roky šťastne vydatá, máme bezchybný vzťah, nadovšetko sa milujeme. V poslednej dobe mi však po rozume behá muž, s ktorým som mala vzťah kedysi dávno... Je ďaleko a je veľmi pravdepodobné, že sa už nikdy nestretneme. Nekomunikujeme spolu často, akurát si zavoláme, pošleme sms alebo mail párkrát do roka - sviatky a iné, podobné príležitosti. S tým mužom som prežila jedny z najkrajších chvíľ života a možno by som si ich aj chcela zopakovať... A možno nie... Neviem, sama sa v tom nevyznám. Vie mi niekto poradiť?

cajik

Ked ten predosly vztah skoncil,asi to malo nejaky dovod. Len ludska mysel si casto idealizuje spomienky a doby minulé. Preto sa to zda byt velmi krasne,a sem-tam zabudneme ze boli aj zle veci.A potom nam ten clovek chyba. Skus to brat tak,ze jeho uloha v tvojom zivote sa uz asi skoncila a asi to ma byt takto. Prezili ste spolu kedysi krasne obdobie,bud mu za to vdacna a obcas mu venuj peknu spomienku. Spomienky su vsak vzdy minulost a ty zi pre pritomnost a buducnost. Hlavne pre buducnost so svojim manzelom. Mozno mas len slabu chvilku,to obcas pride na kazdeho. Ale ked mas bezproblemove manzelstvo,tak si to vaz,a minulost nechaj minulostou :) Vela stastia Ti prajem

asitak

ked si teraz spokojna a stastna zabudni na neho ...bud rada ze mas krasny vztah... ako pises su to spomienky to znamena minulost ...spominaj s usmevom a neublizuj tomu co je teraz s tebou