Riasenka REVELEATION od oriflame,novinka...Skusali ste?

Príspevok v téme: Riasenka REVELEATION od oriflame,novinka...Skusali ste?
ln

caw,viem,ze uz tu je tema o riasenkach,ale ja chcem len konkretne o tejto-revelation od oriflame(taky zeleny obal,ma predlzovat a oddelovat,novinka)Ja som mala WONDER LASH-uplne super,krasne predlzila,ale uz sa minula a chcem vyskusat nieco nove,ale nie horsie,lebo mala som dost oriflame riaseniek a osatne mi moc nesadli,zdali sa mi skor take priemerne az podpriemerne,tak nechem zase vyhodit zbytocne peniaze.NO CO SKUSALI STE?Ako by ste ju ohodnotili?Dakujem!

ln

dik baby za nazory,mne ide hlavne o predlzenie,tak radsej ostanem pri wonder lash,ale uz sa mi mnula,tak si asi nebudem kupovat novu ale len si v drogerii dokupim napln do riasenky,stoji to 1,5€,lacnejsie nez nova spirala:)

sajfina

ja ju mam tiez a zda sa byt celkom dobra,pekne oddeli ale nepredlzi mi velmi riasy...kedysi som pouzivana z avonu,taku obojstrannu,z jednej strany bola taka mazlava hmota,ta sa dala na riasy a na ňu sa dala vrstva samotnej spiraly,ktora bola z druhej strany a po tej som mala aj 2x dlhsie mihalnice...bohuzial ju prestali vyrabat :(

severanka

oddeľuje fakt super, dosť kvalitná kefka, ale mojou favoritkou aj tak ostáva WOnderLASH a Power Curl... :-))