Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Menštruacia a hnacka

Katkaaa444

Je to uplne normalne. Pred a pocas menstruacie sa uvolnuju svaly maternice ale aj hrubeho creva. Takze hnacky, nevolnost a podobne priznaky su normalne.
O roznych zmenach nalad, pocitov a emocii ani nehovoriac. Sme schopne sa v jednu minutu smiat a dalsiu plakat.. :-)

Isabella Dornan

Je normálne aby som takmer vždy pred menštruáciou mala hnačku? Ešte donendávna to bolo tak, že som cca týždeň pre menštruáciou mala výtoky, ktoré sa postupne sfarbovali do hneda a tak som vedela, že čoskoro príde menštruácia, síce som dvanásť hodín pred tým mala hnačku ale teraz sa bojím, že mi už telo nebude vydávať žiadne signály a menštruácia príde v nevhodný čas a tak sa stane nejaký trapas, nemôžem ešte ani vedieť kedy mám menštruáciu očakávať keďže ju mám ešte len deväť mesiacov a čo sa ešte týka tých signálov, výtok som mala pred cca troma týždňami, cca týždeň, no menštruácia prišla až teraz. Je to také nepresné...Vôbec neviem, ako mám s tým žiť, môžte mi niekto poradiť? Je mi to hrozne trapné ale za kým mám s tým ísť a riešiť takéto intímne témy? To radšej takto anonymne. Za pochopenie ďakujem.

eviku777

2 tyzdne pred menstruaciou mam zvysenu teplotu cez 37
tesne pred menzes ma prezenie
mam nervy a ochvilu som schopna plakat bez priciny svrbia ma prsia resp bradavky neskutocne pritom prsia ma nebolia

derossa

Ahojte aj ja mam hnacky cez menzes, migreny, grcaky,zimnicu, navaly tepla, navaly placu,agresivita a takto je to mesiac co mesiac uz zopar rokov och

Radka21

Pocas menzesu su traviace problemy vedlajsim javom. Ved mnohe z nas boli zaludok, ja obcas aj vraciam. A menzes poznam prave podla toho, ze mi kratko pred nim pride hnacka.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.