Ako často sa milujete?

camilka

bububu tak to máte v pohode, my spolu ešte nebývame ale tak priležitosť je hocikedy, ale záleží to asi od povahy, niekomu to asi netreba tak často

camilka

Optimista_dozaista tak ale vám sa to zmenilo kvôli tím rodičom, ale mi to máme takto stále, a ja už neverím a že sa to dakedy zmení a už som skúšala fakt čokolvek: sviečky, romantiku, korzet, španielske mušky,neviem či môže ešte niečo zabrať,už si to ani poriadne neužívam ked sa musím tolko snažiť

Optimista_dozaista

Niektori chlapi su holt divni. camilka, tak co mu este moze chybat k tomu, aby sa s tebou miloval castejsie? lubi ta, pacis sa mu... a co chce este? moj byvaly bol trosku aktivnejsi ako tvoj chlap, ale tiez nie dozvieako. potom to pokracovalo vyhovorkami, ze slubil kamaratom, ze pojde s nimi na sustredenie volake a tak. potom som ja bola nymfomanka, lebo som to chcela dvakrat po sebe raz za tyzden. zacala som si mysliet, ze som na vine ja no a pan bol na koni. potom som na to dosla, co je vo veci. jeho rodicia ho stale upozornovali, nech sa neopovazi ,,tej Trnavcanke´´ spravit decko. keby bol chlap, tak ich ma v pazi alebo mna neobera o cas a nervy. zabila som s nim skoro rok a pol. skus dojst na to, ci lubis spravneho.

camilka

však sa o tom stále rozprávame, ked sa mu nechce tak ma vždy odstaví dákou výhovorkou, a to som si vždy myslela že chlapi to chcu častejšie

leerka

ci to je normalne to neviem, skor nie, ale tak my to mame niekolkokrat tyzdenne a cey vikend aj viackrat za den....takze mozno niekde bude chyna, s s nim o tom porozpravaj