Parazity?

GoFruit

Tie bylinne kury su o nicom. NepomoZu min. jedna dve zasebou uurčite nestacia. Mozno brat pol roka vkuse. Neviem. Bez chemie to nejde. Takze na tu kuru od huldy clark ni neminaj peniaze.

RNG

Protiparazitnu zostavu dr Huldy Clark mozes dostat aj v Cechach, pozri na
www.jukl.cz
Tato zostava je ucinna na rozne parazity, nielen specificke, ako su rozne protiparazitne chemicke lieky.
A je volnopredajna ako potravinovy doplnok, takze ma kazdy pomerne lacnu sancu sa zbavit parazitov s dost vysokou pravdepodobnostou a bez skodlivych ucinkov chemickych liekov.

agartio

ivermectin ako pastu na odcervovanie pre kone. pogugli najdes.
kone maju lepsiu zdravotnu starostlivost nez ludia, takze sa toho neboj, vsetko co je kvalitou urcene pre kone, je na tom lepsie, nez urcene pre ludi

albendazol, bud ukecat lekarnicku nech ti da zentel nacierno, ale to sa nedoplatis bez preplacania poistovne
lacno jedine nacierno od veterinara, co tajne odparazituvava ludi.
Niektori o tom vedia, ze ludia su zamoreni, tak im potajme zhanaju antiparazitika, kedze medicina nas nechrani, ale naopak chce aby sme boli zaparazitovani az po usi, musi sa to robit nacierno

alebo cez znamost, ak ti ma kto vypisat recept, ci uz znamy lekar, lekarnik, atd...

ja som to zohnal nacierno, ale potom jeden to vozil nacierno z thajska a predaval, mal aj taky internetovy obchod, ale pozeram ze uz ho nema. asi mu robili problemy a musel to zrusit.

ako vidis, v praxi nas pozeru zaziva, nemame sa ani ako branit poriadne... to je aj plan...

marcelina78

navyse nam slabne rapidne magneticke pole Zeme , je to aj vedecky dokazane a vychyluju sa poly, neviem ci to suvisi s tym udajnym prepolovanim a vselicim, co sa pise okolo decembra 2012, ale mozno na tom nieco bude, nase telo , mozog je nastavene na urcite frekvencie, vibracie, ktore prave sa vdaka tomu oslabeniu magnetizmu moze dostavat do nerovnovahy ..No ktovie co to ako vsetko bude, ale vsimam si celkovo po svete, ze to nejak zacina gradovat, nepokoje u ludi, podrazdenost, nervozita, buria sa ludia po svete,akoby sa rozpadal celkovo system, ekonomika.. pribudaju katastrofy, zemetrasenia, hurikany, oziva sopecna cinnost, no a zabran tomu ...

arman

Dnes uz v rovnovahe nemozes byt realne, to by tu najprv trebalo urobit svetovu revoluciu.
Uz len take vlny co ti lietaju do mozgu z kazdych stran, v autobuse 100 mobilov ked cestujes, kazdu chvilu ich niekto zdvihne pol metra od teba.
Dnes sa uz o rovnovahu bojuje, takze napisat, ze staci mat telo v rovnovahe, a vsetko sa vyriesi, je sice pekna teoria, ale nie prax.
Prax znamena cestu.
Ciest je mnoho, len musi viest k cielu.
U niekoho moze znamenat cesta zbavit sa fyzickych parazitov priamo, u niekoho nie, preto sa to neda zovseobecnit. Ale v zasade je zbavovat sa ich dost mudre... snazia sa o to vsetky tvory v prirode.

marcelina78

verim tomu, ze ten panko, co mi to pisal ma pravdu,tusim diagnostikuje Dr. Alter pristrojom, ked je telo v rovnovahe, vie si poradit s kazdou pataliou, ale povedzme si, kolko percent ludi v tej rovnovahe je? Velmi malo, len je dolezite nenechat to zajst daleko, lebo potom sa tych zdravotnych patalii ked su chronicke tazsie zbavuje. V rovnovahe a fit mozu byt ludia, aj ked ich je malo ozaj len ti , co pravidelne cvicia, zdravo sa stravuju, maju pravidelny rezim, odolni voci stresu co je v dnesnej dobe vzacnost, maju sa rady a maju dostatok casu na seba sa sebe venovat a dostatok financii si tie zdrave papanicka zhanat kade tade a vyvarat zdrave dobrotky a ine....

doubledog

na diagnostiku takychto skrytych vnutornych problemov je velmi dobra diagnostika pristrojmi oberon, skenar ci salvia.
akurat ti, co ich obsluhuju, maju rozne schopnosti.