Laska vs. sex

Príspevok v téme: Laska vs. sex
luisa23

Ahojte, mam problem a uz mi prerasta cez hlavu a vzhladom na jeho obsah o nom nemozem hovorit s nikym znamym. Mam uz 6 rokov uzasneho frajera, myslim si ze s nim stravim zvysok zivota, ale problem je v tom ze uz 4 roky chodi na skolu do san francisca, a vracia sa len na 1 mesiac v roku. ja ho milujem a som presvedcena ze je to laska mojho zivota, ale neviete si ani predstavit ake to je byt 4 roky bez sexu, s vynimkou toho 1 mesiaca, niekedy mi je z toho az do placu. Skratka mi strasne chyba sex, a chcela by om si najst prilezitostnu znamost. Nechcem mu ublizit, ale uz nevydrzim, a preto chcem radu, neviem ako si nasjt nejakeho chalan ciste len na sex, iste si poviete ze lahko, ze mam ist na disku, alebo tak, ibaze kazdy vie ze mam frajera, a nikdo sa nesmie dozvediet co chcem urobit, aby sa to neprevalilo.a od dotycneho by som vyzadovala 100 % diskretnost, myslite, ze je to mozne? vase nazory vazne ocenim, diky

sinča

P.S. On to možno tiež nejako rieši, ste mladí ľudia a bola by veľká odvaha si myslieť, že aj on to tak dlho vydrží,...je ďaleko, nikto sa to nemôže dozvedieť,...

asitak

si sprosta s prepacenim! rob si to sama ach jo ze laska na cely zivot a ten pravy a ides ho podvadzat fuj hanba ti!