kedze depky neprestavajú

iriska

ahojte, tak sa vzdelavajme a menme svoje dni na krasne,aby tie dalsie boli este krajsie.
potrebujeme vsetko mudre a povzbudive. aj ja!
dnes som varila polievku a zajtra vyprazam olomouske syrecky, lebo neupravene ich nemozem ani citit :DD

anita

"Vy,ja a my všetci sa v tejto chvíli ocitáme v bode, kde sa stretávajú dve večnosti: obrovská minulosť, ktorá trvá od nepamäti, a budúcnosť, ktorá siaha až k poslednej kvapke času. Ani v jednej z týchto večností nemôžeme práve teraz žiť - ani na zlomok sekundy nie. Tým, že by sme sa o to snažili, si iba ničíme telo i dušu. Žime teda teraz, v prítomnosti!
......
Už nikdy žiadne starosti - žiadna ľútosť nad tým, čo sa stalo v minulosti, a žiaden strach z budúcnosti.
......
Pozri na tento deň!
To on je život, život života,
Pretože včerajšok je oba sen
a zajtrajšok len predstava,
ale dobre prežitý dnešok
mení všerajšok na krásny sen
a zajtrajšok v predstavu plnú nádeje.
......
Najlepší možný spôsob, ako sa pripraviť na zajtrajšok, je využiť celú svoju inteligenciu a celé svoje nadšenie na to, aby sme DNES robili skvele prácu, ktorú máme urobiť dnes.
......
Pravidlo (ne)znie: džem zajtra, džem včera, ale nikdy nie džem dnes.
A väčšina z nás postupuje podobne: neustále spomíname na včerajší džem, lebo sa obávame o zajtrajší, namiesto toho, aby sme si nahrubo natreli džem na dnešný chlieb."
......
(zaujímavé myšlienky z rozčítanej knihy)

damaxy

simonka skus neviem ci este robi mudr.Berta Skusilova bola kedysi primarkou kamoska nech to zisti ale mysli ze este robi.

iriska

ahojte.
aj ja rada varim,ale mali by mi to zakazat! ak sa vydam,tak mi manzel kupi hasiaci pristroj.to je jedina moja poziadavka co mam na muza :))

karco

to nie je len o liekoch ale aj o sposobe myslenia, treba zmenit sposob myslenia. a odporucal by som najprv navstevu u psychologa a az potom u psychiatra.