kedze depky neprestavajú

pete

Simona, zle si ma pochopila, jasne, ze chod. Spravi ti to dobre. Ja vsak viem tak, ze psychiater sa s tebou nema velmi cas zaoberat, len ti da lieky a chvilocku sa ta opyta ako sa mas. Ale psychlog zas sa s tebou rozprava a mal by robit terapiu. Co si o tom myslite vy?

iriska

rozosmievam,tak to som happy!
vazne sa to stalo u kamosky.mala som co robit,aby som zakryla vsetky stopy.
ale reznik by som si dala.mnam.dnes som bola len na zemiakoch s kapustou.
pete,ty si kuchar,ze take fajne varis a pecies?
aj mne niekedy zdravie stranka hapruje.
simona,cim skor,tym sa budes vracat do normalu z kratsej cesty a lahsou nohou.

damaxy

urcite ked to tak citis tak chod.Sú to chapaví ludia a ja som mala taku zlatu vypocula povzbudila pilulky dala naozaj vedia pomôct

simona

akoze co cakam od psychiatra? co je to za otazka?ved predsa oni velmi vedia pomoct..vidim na ludoch ktorych poznam a ktori daka nim maju zmysel zivota, presli ich depky a vsetko zle..lebo tie lieky su ako keby zazrak..

simona

Ja som sa asi znicila drogou..brala som extazu kazde 2 tyzdne pol roka a teraz sa citim uz uplne stratena, opustena a casto vobec neviem aky zmysel ma zivot a myslim ze nema..je to hrozne asi pojdem za psychiatrickou..branim sa tomu a nechcem tam ist ale asi uz nemam na vyber.

via

ahojte vsetci,ja som sa az teraz zobudila,pracovala som az do rana.ja som asi z ineho sveta,mne praveze tie kratke dni vyhovuju,ukludnuje ma to,viac sa navstevujeme,lebo vonku nie je az tak pekne,a ja zboznujem ked je vonku pekne nasnezene.i ked zimicka mi trochu vadi.damaxy ty si takato kucharka?ja sa v praci navarim dost,takze doma ma to uz nebavi,ale ja zase nemam taku pocetnu rodinku.ty si tusim pisala ze mas psika?ja mam tiez,a kupila som si ho vtedy pred piatimi rokmi ked som sa liecila z mojej zatial najväcsej depresie,a aj uspesne vyliecila,mozno aj vdaka psikovi,velmi ho lubim..a ostatni ako sa mate pete-anitka atd..