krvavý výtok

sopka88

Ahojte potrebujem radu menzes mam dostat az o 13 dni ale mam hnedy vytok co to moze byt ? S priatelom sme mali pohlavny styk vzdy s kondomom takze tehotna by som nemala byt

leerka

len ty pekne bez ku gynekologovi a nerozmyslaj nad neakymi samovysetreniami...a ot ako ake vysetrenia by si chcela doma absolvovat? neivem preco s tym otalas,

zixinocka

dobry den... mam 17 a tiez mam problem s krvavym vytokom. uz asi pred dvoma tyzdnami ma prvy krat zacala trapit tupa olest v oblastivajecnikov ktora prisla obcas, z nicoho nic. tento mesiac sa k tomu pridal aj vytok sfarebny do hneda az cervena... mam strach,u gynekologa som este nebola... nedaju sa spravit nejake samovysetrenia doma?

mnamka257

aj ja som mala hnedy vytok ale po tyzdni sa m od seba zmizol...ale keby ze by som ho mala dlhsie ako 2 tyzdne radsej by som utekala na gyndu,,,

sussina

pokial to mas v obdobi ovulacie a nie pomimo je to ok... ale nemalo by sa to opakovat kazdy mesiac... ak by to casom menilo farby, okamzite bez na gyndu, infekcie a zapaly su svinstvo...

evka1

ahoj uz asi mesiac mam hnedy vytok, myslela som, ze mam infekciu, tak som si dala canesten.tabletku na precistenie ale po troch dnoch sa to vsetko vratilo. neviem co mi je robila som si test, bol negativny, naozaj mam strach, niekedy ten vytok je s primesou krvi, nemozem to kontrolovat a mam spinavu bielizen(nastastie existuju vlozky)pomozte mi, naozaj sa zle citim, viem ze to nie je normalne, poradte mi prosim

gulova

Prosim vas o pomoc a radu.S manzelom sme spolu uz 5 rokov.Teraz sme sa,asi mesiac začali pokúšať o dieťa.Boli sme na silvestra mino domova päť dní.Z toho sme sa dvakrát milovali,ale pri druhom styku,keď som sa utrela vreckovkou,bola na nej krv s hnedým výtokom.Menzes mám dostať až o dva týždne.Ďakujem za odpoveď

linad

Dobry den, pohlavny styk akotaky som este nemala, ale po druhy krat sa mi stalo, ze pocas ovulacneho obd. mi namiesto vytoku ide krv, u gyn. som stym nebola.prosim o radu,

stevii

ahojte mam otazku mala som z partnerom styk a jak sme sa pomilovali tak mi isla s nej krv a 2 dni pred tym mi skoncili kramy poradte co to je dufam ze nic vazne co to moze byt dakujem.