nevera

sicka

Ahoj TIEZTAKA,jasne rozisla teda z mojej strany ja som sa mu uz neozvala a on tiez nie.Zistila som ,ze my vobec nechyba a Ze my je takto lepsie.A aj ked sa ozve dam mu patricne najavo ,ze nemam zaujem.Ved my dal jasne najavo co pre neho znamenam .Ak by mal zaujem aj o nieco ine ozval by sa aspon by sa opytal ako sa mam a on nic.Este ,ze som nato dosla skorako sa mohlo stat nieco.Som rada,ze to je takto a z manzelom uvazujeme o dalsom dietatku.Chcela by som mat dalsie dieta a venovat sa len a len detom a manzelovi.Uvedomila som si ako velmi milujem svojho manzela.Takze zatial ma drzi byt vernou,dobrou matkou a manzelkou.Takze zatial tak.A estenieco videla som ho v robote bol pekny ale nesklblo ma totak ako kedysi.Snadto dokazem ved som sa podozvedala o milencovi pekne veci.Tym ze je velmi bohaty a pekny rad to strieda miluje zeny,sex a ani sa stym netaji.JE my z neho zle lebo jemu nestaci len zena,milenka ale potrebuje mat aj dalsie.nech si to rozdava skym chce mna uz nedostane.Ani on ani nikto iny.Uz som sa definitivne rozhodla aja dokazem byt velmi tvrda a zla.A teraz som stym naozaj sekla.Tak je to zatial kratko ale drzim sa snad sa my to bude darit takto aj nadalej.PA,pa

anka

Sú ľudia, ktorí potrebujú byť stabilne neverní, aby v manželstve mohli zotrvávať bez komplikácií. Ten cudzí - iný muž je pozorný, jemný, nežný, sexi, vždy upravený, dá pocítiť nehu a lásku...ten váš doma má problémy ako uživiť vás a vaše deti a splniť vaše stále väčšie nároky a možno vám vadí už každé jeho slovo..iný muž je len na ukradnutý a podelený čas medzi manželom a milencom....avšak...aj ten milenec má možno manželku, ktorá mu perie košele a žehlí, v ktorých sa vám tak veľmi páči...a nezabúdajme na porekadlo "palica má dva konce"....a verte mi, nevera skôr či neskôr si vyberie svoju daň a platí za to jeden, alebo druhý zainteresovaný...a stále je to bolestivé pre obe strany...

ladida

dufam, ze sa kazdemu kto poviedol partnera/partnerku jeho zly skutok vrati...ako by si sa citila ty, keby si bola podvedena. Len si teraz trpte...a je naozaj sebecke, ked sa s tym este aj niekto prizna...ze uprimnost, dakujem pekne za taku uprimnost...nech si kazdy nesie svoj kriz za to co napachal..

jajaja295

nevera a na co si sa potom vydavala?nevidim ziadny rozumny dovod,jedine aby si mala s kym mat decka a trtkat prvu ligu...

nevera

nech nas len podvadzaju ...
nech si uzija ako aj my , ja im to doprajem...
kazdy by mal mat v manzelstve milenca aj milenku, potom by to v mazelstve super fungovalo , kazdy by sa odventiloval...