nevera

fgf

Nevera je cisto sebecky akt. Nie nadarmo sa hovori "Nerob inym to, co nechces aby ini robili tebe." Inymi slovami, dufam ze vas vsetky vasi manzelia podvadzaju, ved ked mozte vy, tak mozu aj oni, nemam pravdu?

manzelka

ja si myslim ze nevera je len nato, aby si nevernik vykompenzoval nejaky psychicky problem, lebo keby clovek bol promiskuitny a nemohol by bez toho vydrzat, mohol by to inak riesit po dohode s partnerom a nie ho klamat, dnes ficia uz rozne vecicky na spestrenie, prinajhorsom trojka, vymena partnerov, aj ked aj proti tomuto som zatial, ale aspon by ste svojich manzelov manzelky neklamali

jajaja295

neverka a tvoj muz je spokojny ze mas milenca?nenavrhla si im nahodou spolocnu trojku?mozno by to bolo super a aj tvoj muz by si dovliekol kamosku na spestrenie,to by bola trtkacka ze?

jajaja295

sicka a ked tvoj muz bude mat milenku,tak mu to nebudes moct vycitat a dufam,ze aj on s nou bude taky spokojny ako ty s milencom,lebo vzdy sa kazdemu vrati vsetko a je dobre,ze to tak funguje,nemas sa vydavat,ked potom musis inde sexovat,doprajem ti,aby ti to tvoj muz vratil a mozno je taky isty ako ty!

fifinaofina

ja som tiez nevernica ...mam priatela a bozkavala som sa s 2ma dievcatami a jednym chalanom asi 2 krat... na zabavach na diskotekach, v bare.... bolo to v opojeni alkoholom ale mozno by som to spravila aj bez toho... ale uz sme v "rozchodovom" stadiu uvazujem aspon ja nad tym a on to vie...nedoslo nikdy k sexu nechcela som... no ja to beriem tak ked ma to taha inam to znamena ze niesom stastna v terajsom vztahu... som s nim vyse roka skoro kazdy den s nim skorej je to o zvyku ako o laske...

meForMe

sicka: pekne napisane..chapem..aj ja som bola neverna..sice som sa s nim nevyspala,ale dohodli sme sa na tom..za neveru povazujem to,co by sa ani mne nepacilo keby to moj priatel spravil..len som sa s nim bozkavala no bolo to vasnive a od sexu to skutocne nemalo daleko..nelutujem toho,pretoze som po tom cloveku tuzila uz dlho..a ako hovoris zivot je kratky,a predsa len keby sa mu nieco stalo,vycitala by som si,ze som to nespravila uz skor..drzim palce a pis sem ako pokracujes:)