Kolko zarabate?

jankaaaaaaaaa

ale netusim z akeho mesta ci z akej dediny je tvoj kamos. ak zil na vychode v malom meste ci v dedine a teraz je v BA, tak sa mu to moze zdat takto. ale keby sa presiel aj mimo BA tak by zistil ze je to presne to iste

jankaaaaaaaaa

no to teda neviem, na urade prace som bola asi len raz v zivote, ked som tam niesla potvrdenie o studiu. a nepamatam si zeby tam bolo 70% romov..

Lulu2011

jankaaa - kamarat zije priamo v BA uz niekolko rokov, tu na urade práce mas tak 70% tmavsich, tam vravel, ze na urade este nestretol, pozri ja len vravim, co vravel, ja som uz tiez Bratislavu videla :) a naozaj tu mame viac neprisposobivých, proste to je fakt, urcite su na to aj nejake scitania ludu - narodnosti, statistiky, ze by to potvrdilo, ale nie to som chcela rozoberat, proste, ze Bingham moze byt rad a nemusi s imaginarnou puskou sediet na hrade a skumat, kto kazdy si dovolil doliezt do BA :)

lillia

jankaaa, zase mas pravdu :-)
tiez mam toho celkom dost pochodene, a toto fakt moze povedat asi len niekto kto bol najdalej asi len par metrov od svojho bydliska, resp. prace

jankaaaaaaaaa

no lulu neviem kde ty zijes a kde zil tvoj kamarat.. ja som v ba bola velmi velakrat, mam pochodene cele slovensko aj cechy. a nemam vobec pocit zeby na vychode zilo neviem jake obrovske mnozstvo ciganov na kazdom jednom kroku a inde nikde ich uz vobec nieje.. ako neviem co vy ludia mate za predstavy..