porod BA - ktora nemocnica je NAJ?

nonan

zalezi aj od lekara, o tom ako budes rodit, aj ci v normalnom termine napr. lebo ak nie, tak najlepsie vybavene novorodenecke odd. je na Antolskej, kde su aj 2 gyn. oddelenia a je to najnovsie.je tam aj vela lekarov... ja som ale rodila na Kramaroch-mala som tam dobreho lekara, a bola som spokojna aj s novorodeneckym, a nastastie vsetko bolo ok,aj dietatko v termine, takze vela zalezi od okolnosti. ak mas tehot. uplne bezproblemove,tak by som volila podla lekara.v ktorom si tyzdni? a co ti odporucal tvoj gynekolog?

fooper

helika, neviem kde bývaš ani v ktorom týždni tehotenstva si, no ak bývaš blízko BA (aspoň relatívne:)), odporúčam ti absolvovať "skúšobnú jazdu", ktorú pôrodnice bežne ponúkajú. Nie ako rodiť na skúšku:)), ale mám pocit, že už každá pôrodnica v BA raz za čas (jeden deň v týždni) poriada predvádzanie pôrodných boxov, čakačky, ale aj šestonedelia. Myslím, že sa dá zistiť na nete, kedy presne. Dá sa tam ísť aj s partnerom. Inak čo sa týka mojich vlastných skúseností s BA pôrodnicami, ja by som asi uprednostnila Antolskú. Ale záleží na požiadavkách. Držím palec, aby si si dobre vybrala a krásne porodila zdravé bábo vo všetkej spokojnosti:)))).