STOP prežieraniu

leushka

sasQa:moja si od trencina?ja tiez :)) moja nezacinaj s prehanadlami fak je to totalny hnus,ja som na nich zavisla uz roky takze viem c hovorim.treba zdravo a rozumne jest,neprejedat sa ale nejest vobec je tiez nanic to neschudnes

SasQa

Tak dobre teda moc dakujem za radu...Som od Trencina dufam ze sa podari ale dnes napriklad je to zatial ok ale uvidim ze ci to tak dalej bude...no musim uznat ze som vazila 57,5kg a dnes rano som uz konecne mala 56 cosi takze som sa moc potesila...kazdy vravi ze na moju vysku 170cm je to normalne ale ked mne sa to zda dost chcem mat pod 55kg strasne

stav

mne sa zatial dari neprezierat jem pravidelne ale trosku som si zmenila porcie lebo ma nafukovalo strasne. tiez som mavala obdobia ako vy ze raz som sa prezierala potom som jedla uplne malo... ani sama som nevedela preco to robim.. proste uz nikdy nechcem byt taka tucna ako som bola... kedysi som mala 95kg...teraz mam 64 a chcem dat na 60kg a hlavne schudnut z brucha a stehien a spevnit ich. preto sa snazim aj dost cvicit a neprezierat lebo potom moja snaha je marna

otazka

SasQA odkial si? zaklad je prestat hladovat, tym neschudnes len si spomalis metabolizmus a naopak priberies. treba jest pravidelne a ziadne hladovacky

SasQa

Ach jaj som tu nova a neviem co uz robit.Jeden den nezjem skoro nic a druhy zase vela.Raz si myslim ze ked nebudem jest schudnem a raz zase ze musim jest pravidelne.Je to strasne lebo neviem ktore mam zvolit uz nastalo :( Vaha mi stoji a neviem co s tym spravit.Kazdy den aj cvicim a uz som aj zacala s prehanadlom aj som vracala ale neviem co spravit :(

SpiralkaA

ja som celkom aj spokojna s mojou postavou viem ze nevazim vela ani nechcem nejako vela chudnut len to moje brucho je take dakedy bolo pekne ploche a fakt mam strasny jedalnicek bojim sa zacat normalne jest ze priberiem a to viem isto ze priberiem:((lebo mam zniceny metabolizmus casto nafuknte brucho.lebo jeden nic nezjem skoro nic a potom naraz vela zle mi travi viem ze menej a casto no ja to neviem:((

SpiralkaA

moja vyska je 160cm teraz vazim neviem to presne lebo sa nevacim cca okolo tych 48kg.moja najvaksia vaha bola53kg a vtedy som zacala chudnut zacala som cvicit ale starovala som sa celkom dobre akurat som vynechala vsetko sladke mastne vyprazane a atd no ked si dobre papmetam tak to zacalo v prvom rocniku na strednej moje chudnutie ja som chula vtedy poamli lebo som si hovorila ze chcem mat dobru postavu zacat sa zdravsie stravovat.v 2rocniku uz som mala postavu aku som chcela kazdy mi hovoril ako som schudla ci nic nejem no vtedy som jedla este normalne a ku koncom druheho rocnika sa to vsetko zosypalo mne nejako preplo v hlave a zacala som sa prezierat a vracat a do teraz sa toho neviem zbavit a fakt uz neviem normalne jest:(((neviem cim to bolo no vtedy som sa tak citila asi sama nikoho som nemala ani kamaratky nikoho a isli prazdniny a to boli moje najhorsie prazdniny v zivote:(((a chudnem asi preto lebo sa mi to tak paci a nechcem byt tucna asi za kazdu cenu