STOP prežieraniu

kľud

aj ja so bola "v tom" az po usi-prežieranie. no skoncovala som s tym zo dna na den a mozem vas vsetkych, co mate takyto problem uistit, ze to ide, pokial mate pevnu volu.raz vecer, cestou ku chladnicke som si povedala, ze uz prestanem s tymi zranicami..., tak som tu chladnicku otvorila, pozrela co tam je, ovonala to, naprazdno som to akoze zjedla a potom som pochopila, ze mi to v zaludku vobec nechybalo. tak som to robila asi tyzden, az napokon som si zvykla a hlavne pochopila, ze moje telo uz nepotrebuje tolko jest. je to problem v nasej hlave.skutocne si len treba povedat a najlepsie je to pred zrkadlom, ked sa divate na seba.., je to mozno smiesne, ale u mna to funguje. ja som schudla 30kg, som 40tnicka a teraz vazim 54kg, vyska 165cm. a hlavne, citim sa fantasticky

nathalie

Ahojte,nie som tu sice nova,ale hlasim sa po dlhych mesiacoch zase.strasne som na seba nastvana lebo sa zas v kuse prezieram a zvraciam a k tomu denno denne berem prehanadla na ktorych som uz vyse dvoch rokoch zavisla,ppp sa nemozem zbavit uz 4 roky.najskor to bola anorexia s ktorou som skoncila na 4 mesiace v nemocnici a potom zrazu ako som sa vratila prisla bulimia a drzi sa ma ako kliest doteraz sakra.pomozte,co mam robit,ja chcem normalne zit,preco to nejde?

kaine zoe

ahojte, som tu nova. dufam ze ma prijmete medzi seba :) u mna to preslo z anorexie do bulimie kde som teraz. trva to 9 rokov. preziream sa strasne. posledne dva tyzdne vraciam aj 2 krat denne ale neuspesne takze som nakoniec pribrala. skacem v extremoch. vcera som to nevydrzala a dala som si prehanadla, to je jedine co ma zastavi pri prezirani na dalsie dni, lebo potom sa snazim - ako dnes - cely den som nejedla, iba okolo 16.00 som si dala par hlaviciek brokolice a mrkvu. bojim sa vracat, preto uz radsej nechcem jest :((

elena85

marleen: ja som na tom podobne...24r, vaha 65-66 a vyska 165. nielen ze som mala, este som aj gula :) ale dnes sa drziiim. no vecer, ranajkovat som nestihla, tak som mala 3 zemle na obed a lososa so salatom..ale potom uz niiic :D

stav

ja cez tyzden jem prikladovo odstupy medzi jedlami presne tri hodiny a mensie porcie... akonahle dojde vikend preskoci mi ... ach jaj dufam ze tento bude lepsi ako minuly..ja dokonca jedavam sama v izbe nemam rada ked sa na mna niekto pozera ako jem.

gracy

prosim prosim nepozna niekto daku dobru psychologicku v Liptovskom Mikulasi alebo v okoli? naozaj potrebujem pomoc :(

sunshine

marleen, asi mas syndrom nocneho jedenia.to len vola nevyriesi, podla mna by si sa mala poradit s lekarom.

inak, ja sa v ostatnom case kvoli navalu pracovnych a skolskych povinnosti prejedam zdravymi vecami. jem na kvanta:-(( ze az ostatni oci otvaraju. necitim sa dobre. a najhorsie je to, ze mam uz pracovnu deformaciu - som zvyknuta radit inym. ovladam teoriu zdraveho zivotneho stylu priam dokonale. ale sebe poradit nedokazem.

wikush

spiralka, nie si sama, ja som tiez nikdy nemohla jest to a ani tolko co ostatni okolo mna - rodina, kamaratky, priatel - ti vsetci si jedlo vychutnavaju kolko chcu, kedy chcu a co chcu a stravia to normalne bez vedlajsich priznakov a neodvovodneneho priberania.. {ja priberam aj ked sa neprejem - zle travenie}.. jasne ze ma to stve, ale riesim to, neobvinujem ich zo svojho nestastia {tym nechcem povedat ze ty hej}.. takze vitaj v skupine tych, co nemaju v zivote nic zadarmo, nic nie je fer, kazdy chce to co nema :}

spiralka

peťa12345 ked to sa neda nevsimat si to ked ja sa prezieram jeden den pomali nejem nic a ona si je vsetko a nepriberie ona je odo mna o 9rokov starsia a ona che pribrat ja ju ako konkurentu neberiem ja s nou vychadzam dobre len jej zavidim lebo ja nebudem nikdy tak zit:(((