Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aká to je choroba

miro.83

Co tak sa zacat venovat sportovaniu mne je vzdy lepsie ked si zabeham ci zaposilujem. Nikdy by som to neriesil tabletkami.

severanka

fidorka 2 : to máš pravdu, je lepšie sa napchávať liekmi ako problém riešiť... :( smutné, takýto postoj k životu

ele

fidorka2 neviem čo ešte čakáš od odpovedí.Ale sú tu aj noví ľudia, ktorí tvoj príbeh nepoznajú, tak ťa odpovede trocha potešia.Písala si o svojich depresiách a manželských problémoch v v jedenj téme,poradili ti tam ozaj všetci najlepšie ako vedeli.Pokiaľ si nevyriešiš svoje manželstvo,budeš sa stále utápať vo svojom žiali.

jajka001_

a mozno staci, ak sa zmenis ty - podla toho, z coho vyplyvaju tvoje problemy v manzelstve. niekedy sa este veci daju zmenit...chyba ti sebadovera, sebaistota...podcenujes sa. ake mas problemy?

jajka001_

fidorka, uplne ta chapem. len cakas ci sa nieco zmeni same. vies, ak trpis, musis to zmenit ty. ber to ako zivotnu skusku. musis sa postavit na nohy a verit, ze to zvladnes. vela zien potvrdilo, ze roky vahalo s rozvodom, a ked sa obzreli spat, lutovali ze to nespravili uz skor. to co ziskas, je ovela viac ako to co stratis.

fidorka 2

u mňa tieto stavy vyvolávajú dlhoročné zlé manželské spoložitie, čo sa bohužiaľ nedá zmeniť. Keby som sa rozhodla pre rozvod /čo by bolo odstránenie príčiny mojich stavov/ znamenalo by to toľko vybavovačiek s majetkovým vysporiadaním, že by ma to totálne položilo, Preto je podľa mňa jednoduchšie sa denne dopovať rôznymi sedatívami a liekmi na spanie a snažím sa všetko prespať. Iné riešenie nevidím.

alz-bee

Ja som ku psychologicke chodila...ale najprv som bola normalne u mojej doktorky a ta ma k nej poslala, aby tie posedenia boli lacnejsie, lebo tusim ked tam clovek ide bez papiera od obvodnej, tak je to drahsie..A moj nazor na to? Vykecat som sa vykecala,ale moj problem pretrvava doteraz. Ale mozno je to aj tym, ze ma nebavilo chodit tam...ale to bolo este davno, v casoch ked som chodila na zakladku a nikdy som nevedela, ze co si vymysliet u spoluziacok, ze preco chybam..lebo v dnesnej dobe u mnohych pretrvava nazor, ze kto chodi ku psychlogovi, tak je blazon. Ved ked cloveka boli dlho brucho, tak ide k obvodnej lekarke a ked niekoho boli dusa, tak ide ku psychologovi...no, ale to chcem baby povedat, ze ja vam odporucam ist tam a uvidite, ci vam bude vyhovovat, ci nie. Ved to nie je povinne chodit tam. Moja mamka trpela ozajstnou depresiou (nie takou, ze nevyjde slnko a niekto si povie, ze oh, ja mam ale depku..), chodila ku psychiatricke a nakoniec bola aj na psychiatrii.Sice u nej su obdobia obcasnej depky, ale mozem povedat, ze jej pomohli. Keby tam nechodila, tak asi uz ani nie je medzi zivymi:( Drzim vam palce

severanka

house: záleží od stavu, netreba hneď nasadzovať antidepresíva, možno nejde o depresiu, možno je to len prechodný stav, správnu diagnózu určí až psycholog/psychiater...
??ale??: nemám so psychologom osobnú skúsenosť, ale tejto problematike sa venujem, a ak sa podarí, budem snáď psychologiu študovať aby som mohla pomáhať ľuďom, ktorý majú podobné problémy...
že si počula pozitíva aj negatíva? ja som počula aj na iných lekárov pozitíva aj negatíva... :) i keď - zase psycholog nie je lekár v pravomslova zmysle...
ako sa k nemu dostať? posurfuj na nete a nájdi si takého ktorý by ti vyhovoval...

house

Je to typicka depresia.niekedy to valali v davnych casoch melancholia.
Dnes je to uplne bezna choroba s nastupom trhoveho hospodarstva...
Takze navstivte psychiatra a poberte
antidepresiva a zamyslite sa ,co je
pre Vas dolezite v zivote.Ja ich beriem uz 20 rokov.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.