Som vysoká

Príspevok v téme: Som vysoká
zúúfala

bože ludia pomožte mi vyrovnať sa s mojou výškou.. jaa mam okolo 178cm ako pocuvam ze niektore baby maju aj 190 ale jdnoducho aj tato moja výška je uplne na zblaznenie ..od vsetkych som o hlavu vyššia aj co mam partiu tak sa mi mali ludia ,,,a mám velmi dlhe nohy aa nechcem robiť modeling.. ja si pripadam jak modelka aj ked bežim an telesnej abo hocicoô... velklmi mi to vadi.. ja uz nechcem rast a mam len 16... chcem sa zmenšiťť bozee ja som už zufala

Nikki_8

Ja mám 180 cm, a vôbec mi to nevadí... kedysi mi to vadilo aj preto, lebo všetci boli odomna menší... ale teraz mi moju výšku niektoré dievčatá len závidia... chlapci sú čoraz vyšší, a oproti niektorým mojim spolužiačkam vyzerajú dosť smiešne... niekedy som sa hanbila dať si topánky na vysokom podpätku... cítila som sa ako žirafa ... ale teraz mi to je jedno... Vysoké dievčatá si chlapec všime ovela skôr, ako malé prízemné baby, ktoré my vysoké prehliadame... Každý pohlad na dlhé nohy v podpätkoch mi dodáva sebavedomie..,. a ja som sa naučila moju výšku vnímať inak. Nikto si nevyberal, aký vysoký bude. Račej mať 16 rokov, a 180 cm, ako mať 30 rokov a 150 cm... pozerajte sa na svoju výšku viac pozitívne dievčatá. Veď aj všetky modelky sú vysoké a velmi žiadané ;)

173cm

ja si pridem tiez vysoka ale tak akurat mi to rpide,pretoze mam 173cm....stale sa ale meriam lebo nejako sa mi nezda ze mam len tak malo,,ale asi mam nizke spoluziacky:)ale tak dakedy sa bojim toho ze budem mat nizsieho chalana..viem ze to ale nie je dolezite....

cindy21

no ja mam zasa kamosku, ktora ma 1,50 a jej frajer 1,87 a nevyzera to dobre. a okrem toho ich za chrbtom ohovaraju, ze ako to asi doma robia, ked ona mu je v posteli akurat tak po bradu :-)

majka_

mne najprv vysoka vyska vadila, lebo ako 16 rocna som mala napr. uz nieco vyse 175 cm, kym spoluziacky tak 165-170. ale potom som vo vyske hladala vyhodu a som zistila, ze ak si napr. spevnim postavu a kupim si pekne spolocenske saty, tak tie saty mozu na postave vyniknut a nepotrebujem ani vysoke podpatky. ja tie podpatky napr. nerada nosim, lebo som este vyssia a to mi tak trosku prekaza, zeby som na ulici pozerala cez hlavy ludi na svet... ale hovorim, mne sa napr. paci, ked si obleciem suknu tak po kolena mozno a je to tak pekne. alebo sa mi paci, ked vidim, ze nejaka stihla pani ma oblecene sortky alebo take daco a je vysoka, tak podla mna to krasne ukaze. jednoducho sa snazim hladat pozitiva vo vyske. ale na tych nizkych sa mi paci to, ake su mile alebo ako im to pristane pri vyssich partneroch. poznam jeden manzelsky par, kde muz ma okolo 185-190 cm a zena ma cca 165 cm. a vyzeraju fakt super. tak nechapem, naco tie komplexy...

tomas, tomas:)

samanta ja mam 189cm...tak mi netrep hej??? a asi viem lepsie ak oty co si zena...ja som to aj pisal ak nevies citat ze kazda si bude mlet svoje!! ja ti len hovorim svoje skusenosti..mensi baby su viac zlate..proste ako zeeny..tie vyssie mi pripadaju skor ako muzi..nic v zlom!! tak nebud zakomplexovana

delphia

ja mam 182cm a som na to pysna :))
a k tomu rada nosim topanky na vysokych opatkoch. nikdy som pre svoju vysku nemala mindraky.