Som vysoká

Príspevok v téme: Som vysoká
zúúfala

bože ludia pomožte mi vyrovnať sa s mojou výškou.. jaa mam okolo 178cm ako pocuvam ze niektore baby maju aj 190 ale jdnoducho aj tato moja výška je uplne na zblaznenie ..od vsetkych som o hlavu vyššia aj co mam partiu tak sa mi mali ludia ,,,a mám velmi dlhe nohy aa nechcem robiť modeling.. ja si pripadam jak modelka aj ked bežim an telesnej abo hocicoô... velklmi mi to vadi.. ja uz nechcem rast a mam len 16... chcem sa zmenšiťť bozee ja som už zufala

marcel z mesta

mám 162cm, 46 rokov a priateľka 179cm a 24 rokov. Klape nám to zatiaľ 6 rokov. Výška ani vek v láske nehrajú žiadnu rolu.

samanta

blbosti pisete chlapci, male baby sa vam pacia, lebo asi aj vy ste mali. ja mam s opatkami tak 185 cm a chlapi to maju ako korist, ulovit vysoku stihlu gazelu. len nie kazdy si na to trufne, lebo len uspesni muzi maju vysoke stihle Barbiny. inak, neviem si predstavit Barbie s vyskou 1,60 :-)

_Marek

ja mam 190 cm.moja manzelka 166 cm :D cize o dost nizsia.nemam nic proti vysokym babam.myslim si ze su pritazlive ako aj nizsie baby.maju nejake vyhody ako nizsie.vacsina vyssich bab nema komplexy z vahy lebo nanich sa to strati.na kazdom type sa danieco najst.
ale ja som rad ze mam taku zenu aku mam.je zlata.

majka_

ja mam tiez 178 cm a som nadsena svojou vyskou. sice vahou nie moc, hoci mam 79 kg, ale vzhladom na vysku tie kg nevidno. ale najlepsie je, ze ked clovek schudne a oblecie si trebars minisuknu alebo sortky, vyzera uzasne. a to mam 21 rokov.

tomas, tomas:)

JA som muz..a mozem z vlastnej skusenosti povedat ze podla nazoru moju, mojich znamych ,kamaratov je teda urcite krajsie mat mensi a peknu ako vysoku a peknu..j eto proste take zlatucke..neviem no..jasne ze na obrazovke TV je uuuzasne tie vysoke,stihle, krasne dievcata ale to naozaj len na obrazovke TV!! ale zas kazdemu sa paci nieco ine, a urcite vysoke baby budu hovorit ze oni su krajsie a niezke podla mna ze nizsie!!ale tak ja a teda aj podla prieskumov boduju nizsie baby!!ale tymto nechcem sposobit nikomu nijake komplexi..je to cisto len o nazore:)