rano ma vzdy chyti hnacka po vecernom piti alkoholu

Príspevok v téme: rano ma vzdy chyti hnacka po vecernom piti alkoholu
jaajkaa

ahojte :) asi ma teraz vysmejete.. hh zee vzdy ked si vypijem dajaky alkohol,aj ked len male mnozstvo, rano ma vzdy chyti hnacka ! noo neni to problem ked som dakde vecer a rano som uz doma.. ale napr. ked som niekde inde napr na chate tak mi to robi problem :D rano mam vzdy take krce ! ja napr. alkohol neviem vyvracat ! proste to zo mna neide.. ide to len rano vo forme hnacky :D nemate dajaky dobry recept na to aby som tu hnacku nemala rano ? diky a fakt nesmejte sa .. mne to je probleeem ....

poharvinka

No a práve som zistila že mám asi histaminovu intoleranciu. Ďakujem prispievateľovi podomnou ;) Narazila som na článok o histamine, a našla som tam aj potraviny z ktorých to mám tiež, citrusy, korenie, kakao napríklad

poharvinka

No mne sa to stáva počas pitia alkoholu. Stačí že si dám pivo alebo pohár vína. Vlastne alkohol nepijem nejak často, ale tiež som rozmýšľala či je to nejaká intolerancia alebo niečo. Na druhej strane ak niekedy nemôžem ísť dlho na wc, dám si pohár vína a hneď ma preženie :) takže to je take moje prehanadlo :D

drsdino

Sevas. Trapilo ma to iste co tu popisujes. Tenke crevo nevie odburat Hystamin. Kup si Daosin a vzdy pred chlastackou alebo jedlom o ktorom vies ze rano by mohli byt problemy jednu tobolku. U mna to zabralo na 100%

majolenkkka

nemylsim ze ti preskakuje, len som ten prispevok napisala stylom 15-rocnej pubertiacky...( neber to v zlom), tak ma zaujimalo ze kolko mas rokov

jaajkaa

:)) hihi tak to je dobre ze sa nestava len mne ! vsak jasne ja sa nechcem ozierat ani som nezvykla pit vela,fakt ! . ale ked napr. idem na narodky a ten poharik-dva si musim dat ! ale neviem dajak mi to velmi vplyva na zaludok.. jaaaj ..

syrik

juuuj, no tak na to asi plati len jedno: dobre sa vykakat hned rano a mas klud:)
ale nie, mne sa to stava tiez, ale podla mna na to nie je nic. iba ak ze nepi!! alebo pi nieco ine..