LKVB6 máš skúsenosť?

kľud

mimochodom, ja nesledujem co jem rano, ci su to bielkoviny, ci sacharidy, proste jem normalne, nic si neratam -kalorie a pod..., len jednoducho menej jem :-))

kľud

uz som sa tu zmienila ako som schudla, no jednoznacne tabletky nepomozu. mozes ich uzivat a pritom sa budes napchavat..., aky to ma zmysel??? prestan vela jest! iba to pomaha. ja sama som sa presvedcila o tom, ze priberam od jedla a chudnem iba vtedy, ked obmedzim jedlo. a hlavne vecer nic nejedz, to je naj dolezitejsie!!

megi20r

neviem teda, potrebujem vazne schudnut a nic mi nepomaha....chcem skusit tableky...ale neviem ci ma nekto s tymito skusenost

zabicka1611

bacha..lebo nie je liek ako liek!! niekto to berie vseobecne, ale aj take vitamniny, ktore kupis v lekarni ti napomozu k schudnutiu...:)a je ich vela...len musis sam/a vediet aky vitamin ti chyba!! :)

alina25

Ja osobnú skúsenosť nemám. Sestra to kupuje, užíva už piatu dávku. Moc nezhodila asi 2kg, ale vraj má oveľa lepšie výsledky keď si meria kritické partie metrom. (úbytok v cm) A vraj to užíva hlavne kvoli dobrej pohode a lepšiemu sebavedomiu. Tak ja neviem. Na internete možeš pozrieť/

barbatitka

diety su nanic...
treba zmenit stravovanie, hlavne pravidelne jest... ovocie len doobeda, vela zeleniny, vecer len bielkoviny bez sacharidovych priloh. toto v kombinacii so sportom zaberie kazdemu... bez vynimiek

lieky nic neriesia, a hlavne nepomahaju...
existuje zopar liekov ktore pomahaju, ale to tiez len v kombinaci s tymto spravnym stravovanim a pravidelnym pohybom