TEHOTENSTVO

nika15

CAVKO HENRYNA.JA SOM MALA 14 KED SOM SA POZNALA S MOJIM MANZELOM.TERAZ MAM 18ROKOV A CAKAME BABO.TO JE INDIVIDUALNE.KED MILUJES NIEJE CO RIESIT.PA A NEVAHAJ.

zabkaaa

-romix- moj priatel to tiez nevydrzal a bolo par dni po menstruacii a teraz vo stvrtok som sa dozvedela, ze som tehotna.. ale myslim ze u kazdej zeny je to ine, takze u teba to tak nemusi byt..

romix

ja som sa len chcela opytat nikekoho...kedy ma vlastne zena medzi menstruaciou plodne dni.pretoze som tesne po menstr(cca 5dni) a nestastnou nahodou to moj chlapec nevydrzal a...ja nechcem byt mamicka.mam sice 20 ale som zodpovedna no viem ze toby som este nezvladla a uz vobec nie tu v londyne kde momentalne som...vie mi niekto odpovedat aby som zbytocne nestresovala?...na moj mail...mekka_techna@azet.sk...PROSIM jeto SURNE...DAKUJEM

miňa

chcem otehotnieť!!!poradte ako to mám robiť najlepšie -vraj nato existujú aj polohy...spím už s priatelom 9 mesiacov bez ochrany a nedarí sa....

bublifuk

cau hernia ja mam 21 a viem ake to je lakave pomyslenie a ked vidis vsetky tie male uzlicky okolo seba na lici a v autobuse a vsade... no pred vykonanim takeho rozhodnutia by si si mala premysliet viacero veci. financne zabezpecenie dnes znamena vela ale nie je to vsetko. 1. si si ista ze chces so svojim priatelom zostat navzdy? moji rodicia su rozvedeni a nie je to pre dieta velmi prijemne. 2. ak budes mat teraz dieta, bude pre teba velmi tazke dostudovat. neviem co chces v zivote robit ale ak chces vychodit nejaku tu vysku a vobec dokoncit strednu vedz, ze by to bolo neuveritelne tazke. 3. financna zabezpecenost nie je to iste ako financna nezavislost. nechcem ta buzerovat alebo odhovarat len si myslim ze take rozhodnutie si treba riadne premysliet.

heryna

Mam 16 rokov a priatela s ktorym uvazujeme nad dietatom.Financne sme zaobstarany,milujeme sa a sme spolu dlho.Lenze kazdemu komu sa zdôverym zacne do mna hukat ze si pokazim zivot........Co mam robyt?

heryna

Cau peto , podla vlastnej skusenosti myslim ze riziko ze je tehotna je nizke.Ja a moj priatel mame nechraneny sex vzdy uz 6mesiacov a niesom tehotna.Ale moze sa stat.