POMOC dala som si zle lieky

Príspevok v téme: POMOC dala som si zle lieky
lilly

Ludia strasne som sa zlakla prosim vas pomozte mi. Mam pneumoniu a beriem na nu Flonidan a na boreliozu antibiotika...Dnes som zistila ze uz tri dni som si dala zle lieky...MOj pes je totiz chory aberie furosemid na srdce.Niekto mu asi daval lieky a pomylil si krabicku kedze nazvy su podobne aj krabicky...Strasne som sa zlakla mohlo sa nieco stat?NEcitim sa zle dnes som si dala ten ktory som mala...Prosim napiste nieco...

gabuci...

Od furosemidu sa neboj je to na odvodnenie tela,inokedy si dávaj pozor.Ten liek sa podáva aj starším ludom.Mame som vzdy mala dávať podla toho ako bola opuchnutá dalo sa vidiet od vody.Viac potom chodila na wc.Antibiotiká to všeobecne plati,treba ich brať svedomite,aby mali svoj učinok.Takže snaž sa normálne ich brať.

aduska155

Ahoj,furosemid sposobuje odvodnenie takže si mohla chodit viacej na wc,myslím že nejaké iné ťažkosti by ti to robiť nemalo ak ho neberieš dlhodobo,ale už si na to dávaj pozor.ahoj

lilly

Ja viem ze to znie vtipne ale bojim sa...Aj ked ten liek je aj pre ludi a pri mojej vahe mi to asi nic nemohlo urobit ale predsa...