Velka nadvaha- ZMENME TO!- hladam partacky

pre barelka

Už si si iste prečítala môj príspevok a tak sa pridávam ku všetkým čo majú problém a chcú ho poriešiť.Nelle

pre majka

Majka,ďakujem si ešte naozaj mladučká oproti mne ale budem sa snažiť.Ja nemám diabetes ale autoimunitné ochorenie štítnej žlazy so zníženou činnosťou,čo znamená že môj imunitný systém napadol a systematicky ničí moju štítnu žlazu.Vtedy sa neumerne priberá.

majka__

inak nela, vies o tom, ze ti, ktori potrebuju viacej schudnut, tak chudnu ovela rychlejsie? tak ti tichucko zavidim, ze tvoja vaha pojde rychlejsie dole. totiz ja mam 78,5 kg a 178 cm vysku (sice 21 rokov), ale tu vahu mam uz vyse pol roka a ne a ne ist dole... ale napr. moja mamka co ma 60 rokov, tak mala 110 kg a za nejake 2 mesiace dala dole 10 alebo 11 kg. ja by som chcela ist tak na 70 kg, aby som bola rada. totiz uz aj teraz ma moja lekarka (endokrinologicka) upozornuje, aby som sla s vahou dole len pre svoje dobro. drzim ti palce :o)

tila

Pre Nellu55 Ja som pred 3-rokmi mala niečo pred100 kg. Uvedomila som sito až som si nevedela zapnut šnurky. Lekári tiež nado mnou lamali palicu, nakoľko dom diabetička a zvyšený tlak, cholesterol a čo ja viem čo. No lenže tie diety nestoja nanič. Mala som dobru dietologičku, ktorá mi stále hovorila, že chudnutie je beh na dlhe trate, a nie je to šprint. A vdaka jej mám dnes 68 kg, sice mám 156.cm a aj vek nie som najmladšia. Mám 60.r. Moje ranajky lahký chlieb alebo celozrnné pečivo a k tomu kopec zeleniny a diopijem to kavou. Obed si dam normal. Polievku iba zapijam. A po 15-tej hod. už len zeleninku a ani ovocie, tie sa jedia len ráno. Upravil sa mi metabolizmus .cukor klesol do 5 mmol a tlak mám okolo 130/85 priemer. A veľa prechazdky, cvičit nemôžem kôli jednej nemoci. Už asi rok nechudnem, a dokonca mi lekárka povedala, že dost Z pása 125 som šla na 84 . U tebe je to horšie. A ešte na lačno vypijem 1/2l vody s citronom a žiadneč lieky. Tie len oberaju penaženky Jedine čo by mohlo naštartovat metabolizmus je čiste aloe vera a nič viac. A ak chceš niečo slôadke kludne si daj ale len do 12.hod. Metabolizmus u starších funguáje len do 15-tej a potom sa snaž len zeleninku. A vele vela prechadzky a pešo. Ak by si mi dala E-mail poradime si navzajom Tie 90dň. diety to nie sú pre nás. Musia byt uplne zdrave . A pred každym jedlom vypi pohar vody, menej zješ. Prajem Ti všetko naj. a nečboj sa toho. Ja som živý príklad, len chudnut sa ma pomaly. Drž sa

nelle55

čaute babenky.Ja som už síce babenka v tom pravom slova zmysle mám cez 55 rokov ale problémy s chudnutím ma sprevádzajú celý život teda presnejšie od narodenia posledného tretieho dieťaťa,to som mala 28 rokov.Meriam 168 cm a mám úctyhodných 160 kg.Neviem si rady a čím som ťažšia tým sa menej hýbem to je logické.Ako začať? lekári nado mnou už urobili kríž,v tom zmysle že ma tá veľká nadváha zabije.Podotýkam nejem obrovské množstvá ani nevyjedám v noci chladničku.Jedinou neresťou je sladké.

slniecko77

ja mam super figuru a 20 kg dole vdaka specialnemu programu, ktory mi plne vyhovuje aj ked uz chudnut nemusim

po dietati som tak pribrala ze som sa hanbila aj odrazu vo vyklade

nastastie som nasla sposob

moje ranajky a priprava jedal je nenarocna, nepotrebujem sporak :-D ani nic podobne

na ranajky mam zvycajne lahodne kase - bananova, cokoladova .... vsetko podla chuti ...
desiata cokolada, obev sendvic, desiata vyziva a vecera salaty, alebo kase alebo orechovala rolada s ovocim ... na co mam chut ..

vsetko je velmi lahodne a hlavne sa to pripravuje jednoducho a bez varenia ... trik je v tom ze su to vsetko potraviny, ktore nie su mrtve varenim ale su v surovom stave od orechov, zeleniny, ovocia ... nelakajte sa ak sato naucite robit nic ine nebudete chciet. A to som bola masozrut a milovnik zakuskov

slniecko14@gmail.com

evitkamalicka

Ja jem pravidelne 5x denne v mensich davkach, dodrziavam pitny rezim 3l cistej vody denne a uplne som prestala jest sladkosti a teda ani caj a kavu nesladim, teda ani kakao u mna nehrozi, snazim sa jest vyvazenu stravu cize aj vela zeleninky a ovocia a na veceru len bielkoviny napr. cottage, tuniak, mozzarella, tvaroh a k tomu vzdy zelenina

majuska_

no XY ludi hovori, ze je spravne jest 4-5x denne. mne to kus pomaha, len moje mozgove bunky su hrozne lenive, zeby mysleli na to, co zjedia a na to si musim dat bacha a to uz dlhodobo. proste mam to v genoch tiez, ze si musim dat pozor na postavu a to co zjem. a aj to si musim vyberat, lebo mam potravinovu alergiu. takze uzas... ale da sa to zvladnut. ale musim to nejak zvladnut. joj boze