Velka nadvaha- ZMENME TO!- hladam partacky

uško

ahojte,tročka som sa stratila, prepáčte. odvážila som sa a 4 kg sú dole /za týždeň/som neuveritelne šťastná.celkom dobre mi to ide aj manžel ma v tom podporuje takže je to fajn.včera aj dnes som sa bola aj bicyklovať asi tak 4-5 km, hádam to stačí keď v tom budem pokračovať každý deň.
držím každému palce,kočky len treba vydržať je to super pocit.

barelka

evitkamalicka: a ako dlho si po porode? mozno sa ti to podari este dat dole :) tak ako sa ti to podarilo vtedy :)

evitkamalicka

Barelka ahojky, ja mam 157cm a mala som 105kg. Ja chodim na jedno forum a tam vdaka vzajomnej podpore som uz schudla na 96kg cize uz 9kg. Po porode mi miesto toho aby sli kila dole, sli hore.

barelka

kikusqhaa... precitala si si nazov a uvod temy?
ja viem ze toto je odomna nie moc pekne, ale takych tem je tu dost... kde baby chcu schudnut 3 kila ci kolko...

sorry ale niekedy mi to pripada trochu ako vysmech...

a ak by sa domna siel niekto navazat... ano som zakomplexovana, ved mam byt preco... :))

no co baby zas ste sa nejak stratili, jak sa dari? :)

KikusQHa44

Ahojte... Ja by som strasne chcela schudnut v stehnach hlavne bo mam 163cm a vazim skoro 54kq.Ale Hlavne stehna a zadok.. pomozete mi nejaky cvik alebo neco pls ???.... piste mi na e-mail prosim... Dakujem :)

bukake

Ja som paradoxne schudla sposobom za ktory by ste ma tu asi zakillovali :D
hladovkou... schudla som tak 13 kil a drzim si to uz rok

lego244

Ahojte chcem sa pridat,neviem ci Vam to pomoze,skusala som uz vseto a najviac sa mi osvedcila cesta do prace na bicykli,denne 30 km,ide to pomaly ale je to naozaj najlepsie tedaaspon pre mna

barelka

o boze baby, dnes rano som sa postavila na vahu a zrazu vidim ze 99,5... toto ma neskutocne potesilo a motivovalo dalej... pretoze pred dvoma mesiacmi ked som zacinala to bol moj uplne prvy ciel... ale po troch kilach uz nic nechcelo ist dole... a to bolo maximalne demotivujuuce...

taka som rada ze si idem asi zacvicit aj dnes :D