Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velka nadvaha- ZMENME TO!- hladam partacky

meredith

cawte baby ja mam 78kg a 170com a este k tomu mam len 14 a velmi mi to vadi hm tak kedy zacinate chudnut rada by som sa pridala?

barelka

ja som zacinala na 105, tie prve 3 mi sli dost rychlo dole, asi za dva tyzdne... a teraz uz len kilo dole za neviem aky cas...

ja mam ciel zatial do 10.7. ist na 92 kg... cize este 9 kil...

vecer teda urcite napis ked sa odvazis, som zvedava :)

uško

max.gluteus
no jasné, že mám.bola by rada keby sa mi podarilo klesnúť pod 100-ku.potom uvidíme.je to ešte veľľľľľľmi ďaleko.

barelka
asi dnes večer sa odvážim,zatiaľ som v práci, ale cítim sa lepšie, takže niaké to kilečko istotne išlo dole.z veľkej nadváhy to ide rýchlejšie.od pondelka pridám aj bicyklovanie.

barelka

usko: hej, ja som na tom podobne, sice o maalinko menej kil, ale som aj o dost nizsia, tak je to skoro to iste...

a ako sa dari na tej 90 dnovke? vidis zatial nejake vysledky?

barelka

usko... netusim ako je to v 90 dnovke... ja osobne ju neuznavam... som radsej za stalu zmenu stravovania...

a z akej vahy sa snazis schudnut?

uško

ahojte baby.môžem sa pripojiť?ja som začala 90.dňovku v stredu 13.-dúfam,že šťastný deň.zatiaľ sa držím.dnes mám ovocný deň-super- zvládam to.nemám jasno v tom,že koľko ovocia môžem zjesť.môžete mi to ujasniť?

barelka

no ved to, je to super pocit... :)

ja strasne by som chcela domov stacionarny bicykel alebo orbitrek ale nemam na to peniaze :(

inak myslite ze take tie arabske chleby alebo tortily su zdrave?? asi moc nie ze... to bude ako klasicke pecivo biele ze...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.